Zahraniční stáže pedagogických pracovníků (Šablony, Erasmus+)

Jazyková škola Castila Centro Internacional de Estudios Hispánicos - Granada
Granada, Španělsko
Castila Centro Internacional de Estudios Hispánicos - Granada

Cílem vzdělávací aktivity je profesní rozvoj pedagogických pracovníků prostřednictvím zahraniční stáže, sdílením příkladů dobré praxe s důrazem na práci s heterogenními skupinami dětí, žáků a studentů a rozvojem jejich kompetencí podstatných pro zajištění kvalitní výuky každého žáka.

Financování zahraniční stáže pro učitele základních, mateřských škol, středních a vyšších odborných škol a školských poradenských zařízení je možno uskutečnit z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání - viz https://opvvv.msmt.cz/.

Základní a mateřské školy - Výzva č. 02_20_080 Šablony III – mimo hlavní město Praha a Výzva č. 02_20_081 Šablony III – pro hlavní město Praha

Střední školy, vyšší odborné školy, školská poradenská zařízení - Výzva č. 02_19_078 Implementace krajských akčních plánů II

Konkrétní realizaci programu, administrativu, certifikáty, návštěvu španělských škol a ubytování účastníků zajistí Castila International Spanish School.

Jazyky v zahraničí s.r.o. zajistí realizaci na české straně - informace, administrativní zpracování, na požádání dopravu a cestovní pojištění včetně pojištění stornopoplatků.

Informace o kurzu

Program kurzu: 30 hodin týdně
Začátky kurzů: Dle dohody
Úrovně: B1 B2 C1 C2
Velikost skupin: Není stanoveno
Minimální věk: Není stanoveno
Jazyková škola: Castila Centro Internacional de Estudios Hispánicos - Granada, Granada - Španělsko
Svátky: 6.1., 15.4., 16.6, 12.10., 6.12.2022 - výuka je nahrazena jinými aktivitami - výlety, přednášky, apod.

Program tvoří celotýdenní stínování ve španělské mateřské, základní nebo střední škole. Je požadována minimální jazyková úroveň B1.

Své požadavky zadává vysílající škola v dotazníku Needs Analysis, na jehož základě připraví maltská strana program a vybere k návštěvě školu, která bude co nejlépe odpovídat zadaným požadavkům.

Informace v anglickém jazyce

Ceny kurzu

Účastníkům, kteří si u nás objednají kurz podruhé, nebo jejich rodinným příslušníkům, uplatníme 3% slevu z ceny kurzu.

Zápisné: V ceně kurzu
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: Není požadován
Varianta / cena za: 1 týden
30 hodin týdně 10 568 Kč 407 EUR

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Jazyková škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách, residence Casa Fuentes v sousedství školy a několika objektech s apartmenty. Všechna ubytování jsou v pěší vzdálenosti od školy a v krásném prostředí granadské čtvrti Albaicín.

V residenci Casa Fuentes je společná kuchyně, apartmenty mají vlastní příslušenství a kuchyňku.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, polopenze, při 1týdenním pobytu
7 062 Kč 272 EUR
1lůžkový pokoj, polopenze, při 2týdenním pobytu
6 439 Kč 248 EUR
1lůžkový pokoj, polopenze, při 3týdenním pobytu
6 180 Kč 238 EUR
1lůžkový pokoj, polopenze, při 4týdenním pobytu
5 920 Kč 228 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Residence Casa Fuentes

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, bez stravy, při 1týdenním pobytu
4 336 Kč 167 EUR
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, bez stravy, při 2týdenním pobytu
3 973 Kč 153 EUR
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, bez stravy, při 3týdenním pobytu
3 791 Kč 146 EUR
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, bez stravy, při 4týdenním pobytu
5 920 Kč 228 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč a zajistíme také online odbavení a zašleme palubní vstupenky.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava
Lety Praha - Malaga a zpět se Smartwings, další možností jsou o lety s přestupem. Cena letenek je od 3000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky.

Osobní přijetí na letišti, doprava do místa ubytování
Jazyková škola nabízí možnost osobního přijetí na letišti v Malaze a dopravy do místa ubytování. Cena 150 EUR za 1 cestu. V příletové hale vás bude očekávat zástupce školy s tabulkou s vaším jménem.

Individuální doprava veřejnými dopravními prostředky – autobus
 Z letiště v Malaze do Granady je možné cestovat přímým autobusem. Cesta trvá přibližně 2.15 hod, spojení je přibližně každou hodinu, cena obousměrné jízdenky od 24 EUR. Jízdní řády a nákup jízdenek je na https://www.alsa.com/

Hodnocení od našich zákazníků

Poptávka kurzu


Zahraniční stáže pedagogických pracovníků (Šablony, Erasmus+) - Castila Centro Internacional de Estudios Hispánicos - Granada


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Zahraniční stáže pedagogických pracovníků (Šablony, Erasmus+) - Castila Centro Internacional de Estudios Hispánicos - Granada

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.
Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje