CLAS - kurz angličtiny pro mládež 12 - 17 let

Jazyková škola Richard Language College
Bournemouth, Velká Británie

Kurz všeobecné angličtiny pro děti a mládež zahrnuje program aktivit ve volném čase pod vedením britských učitelů.

Informace o kurzu

Program kurzu: Týdně 15 hodin výuky, 5 odpoledních aktivit, 1 celodenní výlet o víkendu*
Začátky kurzů: Každé pondělí v období 18.6. - 24.8.2018
Úrovně: A1 A2 B1 B2 C1
Velikost skupin: Maximum 12 účastníků
Minimální věk: 12 let
Jazyková škola: Richard Language College, Bournemouth - Velká Británie
Svátky: 1.1., 30.3., 2.4., 7.5., 28.5., 27.8., 15.12. - 31.12.2018 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena

Kurzy CLAS jsou vhodným programem pro děti a mladé lidi od 12 do 17 let, kteří si přejí využít prázdnin pro zdokonalení svých jazykových schopností a současně se zapojit do rozmanitých činností ve skupině mladých lidí z celé Evropy i dalších zemí. Své jazykové znalosti mohou využívat a upevňovat při odpoledním programu a v hostitelské rodině.

Studenty mladší 16 let škola přijímá maximálně na 3týdenní kurzy.

Cena kurzu CLAS zahrnuje výuku 15 hodin týdně, studijní materiály, osvědčení o absolvování kurzu, odpolední program pod vedením učitelů a dalších pracovníků školy, *celodenní výlety v sobotu (např. Londýn, Oxford) – 1 celodenní výlet v průběhu 2týdenního kurzu, 2 celodenní výlety v průběhu 3/4týdenního kurzu, ubytování v hostitelské rodině v 1/2lůžkovém pokoji, plnou penzi - studené balíčky na oběd, praní a žehlení prádla, autobusovou jízdenku na místní dopravu

Pro účastníky mladší 16 let je povinné osobní přijetí na letišti, doprava z letiště do hostitelské rodiny a zpět na letiště a zpět - cena 150 GBP za 1 cestu.

 

Ceny kurzu

Zápisné: 2 160 Kč 75 GBP
Studijní materiály a učebnice: 1 584 Kč 55 GBP
Poplatek za zajištění ubytování: Není požadován
Varianta / cena za: 2 týdny 3 týdny 4 týdny
týdně 15 hodin, 5 odpoledních aktivit, 1 celodenní výletu o víkendu* 18 922 Kč 657 GBP 27 217 Kč 945 GBP 35 641 Kč 1237.5 GBP

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

V hostitelských rodinách nejsou ubytováni 2 účastníci stejnéhoho mateřského jazyka, jestliže to sami nepožadují.

Na požádání zajistíme hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
2lůžkový pokoj, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu
* od 16.06.2018 do 25.08.2018 je cena ubytování 4 320 Kč
3 744 Kč
Executive - 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu
7 200 Kč
1lůžkový pokoj, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu
* od 16.06.2018 do 25.08.2018 je cena ubytování 4 608 Kč
4 032 Kč
CLAS - 1lůžkový pokoj, plná penze
4 896 Kč
CLAS - 2lůžkový pokoj, plná penze
4 608 Kč

Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava
Časově nejvýhodnější je letecká doprava Heathrow, kam směřují lety s British Airways, a odkud jezdí přímé autobusy do Bournemouth. Cena letenek je zpravidla od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky.
Letenky z Ostravy, Brna, Pardubic směřují na Londýn Stansted, což je z hlediska návazné dopravy ve Velké Británii méně výhodné.

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět
Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Autobusová doprava Londýn - Bournemouth a zpět
Jízdní řády Londýn - Bournemouth naleznete na www.nationalexpress.com. Jízdenky zajistíme na požádání.

Z autobusového nádraží Victoria / z letiště Heathrow / Gatwick do Bournemouth můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 3 / 2.20 / 3,30 hod, autobusy jezdí každou hodinu / každou hodinu / každé 3 hodiny. Z letiště Stansted a Luton do Bournemouth existuje autobusové spojení s přestupem na letišti Heathrow nebo autobusovém nádraží Victoria v centru Londýna, cesta trvá 4 až 5 hodin, autobusy jezdí každou hodinu. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Přibližná cena obousměrných jízdenek od :
London Victoria - Bournemouth 11 GBP                             
London Heathrow - Bournemouth 32 GBP
London Gatwick – Bournemouth 40 GBP                          
London Stansted – Bournemouth 40 GBP
London Luton – Bournemouth 40 GBP

Ceny jsou platné za předpokladu, že všechny  jízdenky jsou koupeny najednou.

Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti Heathrow, doprava autem do místa ubytování a zpět.na letiště - 140 GBP při příletu, 150 GBP při odletu. Pro účastníky kurzu CLAS je cena transferu 150 GBP při příletu a 150 GBP při odletu.
Pro ostatní letiště sdělíme na požádání.

Doprava z autobusového nádraží v Bournemouth do místa ubytování
Z autobusového nádraží v Bournemouth do místa ubytování doporučujeme použít taxi. Cena je dle vzdálenosti v rozmezí 8 až 20 GBP.

Doprava v  Bournemouth
Přibližně třetina ubytování je v pěší vzdálenosti od školy, ostatní na přímé lince městské autobusové dopravy - tzv. Yellow Buses. Cena jednotlivé jízdenky je 1,10 až 1,90 GBP, jednodenní jízdenky 3,70 GBP, 7denní jízdenky 15 GBP, 30denní jízdenky 52 GBP.  V autobusech je možno koupit jednotlivé a jednodenní jízdenky, v jazykové škole je možno koupit čipové týdenní jízdenky. Informace o městské dopravě v Bournemouth naleznete na http://www.bybus.co.uk/.

 

 

Poptávka kurzu


CLAS - kurz angličtiny pro mládež 12 - 17 let - Richard Language CollegePovinné údaje

Přihláška ke kurzu

CLAS - kurz angličtiny pro mládež 12 - 17 let - Richard Language College

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.


Předběžný test