Kurz arabštiny s individuální výukou

Jazyková škola Center for International Learning
Muscat, Omán

Informace o kurzu

Program kurzu: Počet hodin dle požadavků klienta
Začátky kurzů: Každé pondělí
Úrovně: A0 A1 A2 B1 B2 C1 C2
Velikost skupin: Individuální výuka
Minimální věk: 18 let
Jazyková škola: Center for International Learning, Muscat - Omán
Svátky: Ve dnech státních svátků je škola uzavřena - termíny svátků sdělíme na požádání pro konkrétní termín.

Ceny kurzu

Zápisné: V ceně kurzu
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: Není požadován
Varianta / cena za: 1 týden 2 týdny
10 hodin týdně 11 116 Kč 509.6 USD 22 233 Kč 1019.2 USD
20 hodin týdně 22 233 Kč 1019.2 USD 44 466 Kč 2038.4 USD

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Jazyková škola poskytuje svým klientům ubytování v moderních apartmentech asi 2 minuty autobusem od jazykové školy a 5 minut chůze od pláže. Dopravu do školy a zpět zajišťuje vlastním autobusem.

V apartmentech jsou 1 a vícelůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a plně vybavená kuchyň včetně prašky a sušičky. V bezprostředním okolí je několik obchodů s potravinami a místních restaurací.

Ubytování je zahrnuto v ceně kurzu.

Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Do Muscatu je možné cestovat z Prahy s 1 přestupem v ceně od 10 000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení.
Je možné také cestovat letecky do Dubaje - letenky od 7000 Kč za obousměrnou letenku - a dále do Muscatu autobusem - cesta trvá asi 7 hodin, cena asi 1000 Kč za obousměrnou jízdenku.

Hodnocení od našich zákazníků

Poptávka kurzu


Kurz arabštiny s individuální výukou - Center for International Learning


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Kurz arabštiny s individuální výukou - Center for International Learning

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje