Jazyková škola KBM Work Experience in London

Londýn, Velká Británie
KBM Work Experience in London

KBM Group je britská společnost, jejíž činnost zahrnuje širokou škálu aktivit v oblasti profesního vzdělávání a podpory podnikání - vzdělávací pracovní stáže, podpora v oblati informačních technologií a prezentace firem v médiích, nábor a trénink pracovníků, účetní kurzy, audity apod.

V letošním roce KBM podpořila 2 vzdělávacími stážemi projekt Jazykové kurzy v zahraničí Nadačního fondu Livie a Václava Klausových, ve kterém umožňujeme mladým lidem z dětských domovů, pěstounských a sociálně slabých rodin účast na vzdělávacích pobytech v zahraničí.

Registrace v účastnickém portálu EU - 932179119


Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy: 1987
Silné stránky školy: KBM – Work Experience in London je britská společnost, která poskytuje jedinečnou příležitost získat zkušenosti v široké nabídce oborů. Přidanou hodnotou je zdokonalení jazykových znalostí v přirozeném prostředí!
Akreditace školy: Není relevantní
Prostředí: Není relevantní
Vyučovací hodina: Není relevantní
Vstupní test: Není požadován - pro zajištění stínování je požadován motivační dopis v anglickém jazyce, CV v anglickém jazyce, scan pasu nebo občanského průkazu a telefonické interview, později výpis z rejstříku trestů
Velikost skupin: Není relevantní
Věkové složení účastníků: Není relevantní
E-learning: Ne
Aktivity ve volném čase: Dle typu vzdělávací aktivity škola zajistí program aktivit ve volném čase
Data ubytování: Ubytování je zajištěno od neděle předcházející zahájení vzdělávací aktivity do soboty následující po ukončení vzdělávací aktivity
Doprava: Časově a cenově nejvýhodnější doprava: letecky na letiště Heathrow + městskou dopravou do místa ubytování
GPS: Zobrazit na mapě (51.5235081,-0.2772788)
Adresa školy: 1 Concord Business Centre, Concord Road, Park Royal W3 0TJ London
Web: http://www.workexperienceinlondon.com
Svátky: 1.1., 30.3., 2.4., 7.5., 28.5., 27.8., 25.12., 26.12.2018

Ubytování

Nejekonomičtějším typem ubytování je hostitelská rodina - 1/2lůžkové pokoje, bez stravy / snídaně / polopenze, plná penze.

Na požádání KBM zajistí také ubytování v residence, apartmentu nebo hotelu.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, polopenze
5 243 Kč 180 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, plná penze
5 826 Kč 200 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, snídaně
4 806 Kč 165 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, bez stravy
5 097 Kč 175 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.

Informace o dopravě

Letecká doprava

Z Prahy existují vhodné letecké spoje s British Arways  na London Heathrow  v ceně od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. 

Také je možné využít nízkonákladových leteckých společností. Na lince Praha - Londýn Gatwick / Stansted operuje společnost Easyjet, na lince Praha - Londýn Luton společnost Wizz Air a na lince Praha / Brno / Ostrava / Pardubice - Londýn Stansted letecká společnost Ryanair. Cena letenek je od 3000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. Z hlediska návazné dopravy jsou nejvýhodnější lety na Heathrow.  

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět
Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Doprava z letiště do místa ubytování

Z letiště Heathrow do centra Londýna je možné cestovat metrem, z ostatních letišť autobusovou dopravou a dále přestoupit na metro. Jízdní řád autobusových linek naleznete na http://www.nationalexpress.com .

Z letiště Stansted / Gatwick / Luton na letiště Heathrow můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 1.30 / 1.20 / 1 hod, autobusy jezdí každou hodinu. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Přibližná cena obousměrných jízdenek od:

London Gatwick - Heathrow 33 GBP     
London Luton  -    Heathrow 35 GBP                           
London Stansted – Heathrow 33 GBP 

Ceny jsou platné za předpokladu, že všechny  jízdenky jsou koupeny najednou.  

Osobní přijetí na letišti

Osobní přijetí na letišti  Heathrow / Gatwick / Stansted / Luton, doprava autem do místa ubytování a zpět.na letiště - celkem 160 GBP za obě cesty

Doprava v Londýně

Pro městskou dopravu v Londýně doporučujeme zakoupení tzv. Oyster Card - informace naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Oyster_card a https://oyster.tfl.gov.uk. Cena 7denní karty je 29,20 GBP, měsíční 112 GBP. Karty lze koupit na letišti, z automatu v kterékoliv stanici metra, v novinových stáncích. Na měsíční kartu je třeba fotografie. Jednotlivé jízdenky jsou v Londýně poměrně drahé.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Materiály ke stažení

Work Placement in London - brožura v anglickém jazyce Stáhnout
Individuální přihláška ke vzdělávací stáži Stáhnout

Hodnocení od našich zákazníků