Jazyková škola KBM Work Experience in London

Londýn, Velká Británie

Stínování v londýnských základních / středních školách pro učitele ve spolupráci s našimi zahraničními partnery. Žadatelským školám poskytneme podporu při zpracování žádosti Erasmus+ a potřebnou dokumentaci a zajistíme kompletní realizaci včetně dopravy a pojištění. KBM Work Experience je vzdělávací instituce v Londýně, která pro nás zprostředkuje stínování v britské "primary a secondary school".

Primary - pro učitele 1. stupně základních škol
Secondary - pro učitele 2. stupně základních a středních škol

Stínování v zahraniční škole není primárně vhodné pro učitele angličtiny jako cizího jazyka.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy:
Silné stránky školy:
Akreditace školy:
Prostředí:
Vyučovací hodina:
Vstupní test: Není požadován - pro zajištění stínování je požadován motivační dopis v anglickém jazyce, CV v anglickém jazyce, scan pasu nebo občanského průkazu a telefonické interview, později výpis z rejstříku trestů
Velikost skupin:
Věkové složení účastníků:
E-learning:
Aktivity ve volném čase:
Data ubytování: Ubytování je zajištěno od neděle předcházející zahájení vzdělávací aktivity do soboty následující po ukončení vzdělávací aktivity
Doprava: Časově a cenově nejvýhodnější doprava: letecky na letiště Heathrow + městskou dopravou do místa ubytování
GPS: 51.5235081,-0.2772788
Adresa školy: 1 Concord Business Centre, Concord Road, Park Royal W3 0TJ London
Web: www.workexperiencein london.com
Svátky: 1.1., 30.3., 2.4., 7.5., 28.5., 27.8., 25.12., 26.12.2018

Cena zahrnuje poskytnutí veškeré potřebné dokumentace, poradenství k žádosti o grant, zajištění stáže - přibližně 5 hodin denně, pondělí až pátek.

(Poskytovaný grant tvoří paušální částky: doprava 275 EUR, náklady na organizaci 350 EUR, pobytové náklady 112 EUR denně)

Ubytování

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, polopenze
5 327 Kč

Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.

Informace o dopravě

Letecká doprava

Z Prahy existují vhodné letecké spoje s British Arways  na London Heathrow  v ceně od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně letištních poplatků. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. 

Také je možné využít nízkonákladových leteckých společností. Na lince Praha - Londýn Gatwick / Stansted operuje společnost Easyjet, na lince Praha - Londýn Luton společnost Wizz Air a na lince Praha / Brno / Ostrava / Pardubice - Londýn Stansted letecká společnost Ryanair. Cena letenek je od 3000 Kč za obousměrnou letenku včetně letištních poplatků. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. Z hlediska návazné dopravy jsou nejvýhodnější lety na Heathrow.  

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět
Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Doprava z letiště do místa ubytování

Z letiště Heathrow do centra Londýna je možné cestovat metrem, z ostatních letišť autobusovou dopravou a dále přestoupit na metro. Jízdní řád autobusových linek naleznete na http://www.nationalexpress.com .

Z letiště Stansted / Gatwick / Luton na letiště Heathrow můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 1.30 / 1.20 / 1 hod, autobusy jezdí každou hodinu. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Přibližná cena obousměrných jízdenek od:

London Gatwick - Heathrow 33 GBP     
London Luton  -    Heathrow 35 GBP                           
London Stansted – Heathrow 33 GBP 

Ceny jsou platné za předpokladu, že všechny  jízdenky jsou koupeny najednou.  

Osobní přijetí na letišti

Osobní přijetí na letišti  Heathrow / Gatwick / Stansted / Luton, doprava autem do místa ubytování a zpět.na letiště - celkem 160 GBP za obě cesty

Doprava v Londýně

Pro městskou dopravu v Londýně doporučujeme zakoupení tzv. Oyster Card - informace naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Oyster_card a https://oyster.tfl.gov.uk. Cena 7denní karty je 29,20 GBP, měsíční 112 GBP. Karty lze koupit na letišti, z automatu v kterékoliv stanici metra, v novinových stáncích. Na měsíční kartu je třeba fotografie. Jednotlivé jízdenky jsou v Londýně poměrně drahé.

Materiály ke stažení