Jazyková škola TWIN UK

Londýn, Velká Británie

Pracovní stáže pro žáky odborných škol zajišťujeme v Londýně a Eastbourne ve spolupráci s naším zahraničním partnerem TWIN UK. Žadatelským školám poskytneme podporu při zpracování žádosti a potřebnou dokumentaci a zajistíme kompletní realizaci včetně dopravy a pojištění.

Erasmus Plus - Projekt mobility pro žáky a pracovníky v odborném vzdělávání a přípravě (VET) - aktivita Žáci v odborném vzdělávání a podniku - stáž v podniku

Informace o programu, žádost ke stažení naleznete na http://www.naerasmusplus.cz/cz/mobilita-osob-odborne-vzdelavani/


Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy: 1993
Silné stránky školy:
Akreditace školy: British Council, English UK, City Guilds, TVET UK, Trinity
Prostředí: Není relevantní
Vyučovací hodina: Není relevantní
Vstupní test: Není relevantní
Velikost skupin: Dle požadavků vysílající školy
Věkové složení účastníků: Minimální věk 16 let
E-learning: Ne
Aktivity ve volném čase: Na požádání
Data ubytování: Od neděle předcházející zahájení kurzu do soboty následující po ukončení kurzu
Doprava: Časově a cenově nejvýhodnější doprava: letecky na letiště Heathrow + městskou dopravou do místa ubytování
GPS: Zobrazit na mapě (51.4857432,0.0082562)
Adresa školy: The Greenwich Centre, 12 Lambarde Square, Londýn SE10 9GB
Web: http://www.twinuk.com/
Svátky: 1.1., 30.3., 2.4., 7.5., 28.5., 27.8., 25.12., 26.12.2018

Ubytování

Nejekonomičtějším typem ubytování je hostitelská rodina - 1/2lůžkové pokoje, bez stravy / snídaně / polopenze, plná penze.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Londýn - 1lůžkový pokoj, plná penze
5 534 Kč 190 GBP
Londýn - 2lůžkový pokoj, plná penze
4 952 Kč 170 GBP
Eastbourne - 1lůžkový pokoj, plná penze
4 660 Kč 160 GBP
Eastbourne - 2lůžkový pokoj, plná penze
3 932 Kč 135 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.

Informace o dopravě

LONDÝN

Letecká doprava
Z Prahy existují vhodné letecké spoje s British Arways  na London Heathrow  v ceně od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. 
Také je možné využít nízkonákladových leteckých společností. Na lince Praha - Londýn Gatwick / Stansted operuje společnost Easyjet, na lince Praha - Londýn Luton společnost Wizz Air a na lince Praha / Brno / Ostrava / Pardubice - Londýn Stansted letecká společnost Ryanair. Cena letenek je od 3000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. Z hlediska návazné dopravy jsou nejvýhodnější lety na Heathrow.  

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět
Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Doprava z letiště do místa ubytování
Z letiště Heathrow do centra Londýna je možné cestovat metrem, z ostatních letišť autobusovou dopravou a dále přestoupit na metro. Jízdní řád autobusových linek naleznete na http://www.nationalexpress.com
Z letiště Stansted / Gatwick / Luton na letiště Heathrow můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 1.30 / 1.20 / 1 hod, autobusy jezdí každou hodinu. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Přibližná cena obousměrných jízdenek od:
London Gatwick - Heathrow 33 GBP     
London Luton  -    Heathrow 35 GBP                           
London Stansted – Heathrow 33 GBP
Ceny jsou platné za předpokladu, že všechny  jízdenky jsou koupeny najednou.  

Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti  Heathrow / Gatwick / Stansted / Luton, doprava autem do místa ubytování a zpět.na letiště - celkem 90 / 80 / 70 GBP za osobu celkem za obě cesty v případě 3 - 5 / 6 - 10 / 10+ účastníků

Doprava v Londýně
Pro městskou dopravu v Londýně škola zajistí tzv. Oyster Card - informace naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Oyster_card a https://oyster.tfl.gov.uk. Cena 14denní karty je 50 GBP

EASTBOURNE
Sdělíme na požádání.

 


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Materiály ke stažení

Hodnocení od našich zákazníků