Jazyková škola Milner School of English

Londýn, Velká Británie

Jazyková škola se nachází v rezidenční čtvrti v Londýně Wimbledonu. Většina ubytování je v pěší vzdálenosti od školy a není nutno pro dopravu do školy používat městskou dopravu. Do centra Londýna je výhodné vlakové spojení, cesta trvá 17 minut. V jazykové škole je jídelna s domácí stravou. Účastníci kurzů mají zdarma přístup do Wimbledon Leisure Centre vzdáleného 3 minuty chůze od školy, kde je k dispozici tělocvična, 25 m bazén a fitness. Mají také zdarma přístup do místní knihovny, která je asi 10 minut od budovy školy.

Ve srovnání s cenami jazykové školy poskytujeme v roce 2018 7% slevu z ceny kurzu.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy: 1977
Silné stránky školy: Jazyková škola se nachází v příjemné rezidenční čtvrti v Londýně Wimbledonu. Většina ubytování je v pěší vzdálenosti od školy a není nutno pro dopravu do školy používat městskou dopravu. Do centra Londýna je výhodné vlakové spojení, cesta trvá 17 minut.
Akreditace školy: British Council, English UK, Quality English, IELTS
Prostředí: V jazykové škole je jídelna s domácí stravou, k dispozici jsou teplé a studené nápoje. Studenti mají k dispozici počítače s připojením na internet a wifi připojení. Účastníci kurzů mají zdarma přístup do Wimbledon Leisure Centre vzdáleného 3 minuty chůze od školy, kde je k dispozici tělocvična, 25 m bazén a fitness. Mají také zdarma přístup do místní knihovny, která je asi 10 minut od budovy školy.
Vyučovací hodina: 60 minut
Vstupní test: Ve škole v den zahájení kurzu vstupní pohovor a krátký jazykový test
Velikost skupin: Průměr 9, maximum 12 účastníků
Věkové složení účastníků: Minimální věk 16 let, průměrný věk je 18 – 25 let
E-learning: Ne
Aktivity ve volném čase: V ceně kurzu jsou některé kulturní a poznávací akce. Za příplatek škola nabízí bohatý program ve volném čase.
Data ubytování: Od neděle předcházející zahájení kurzu do soboty následující po ukončení kurzu
Doprava: Časově a cenově nejvýhodnější doprava: letecky Londýna + městskou dopravou do místa ubytování
GPS: 51.4193678,-0.1975981
Adresa školy: Olympic House, 196 The Broadway, Wimbledon, London SW19 1RY
Web: https://milnerschool.co.uk
Svátky: 1.1. - 5.1., 30.3., 2.4., 7.5., 28.5., 27.8., 24.12. - 31.12.2018 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena

Cena kurzů zahrnuje daný počet vyučovacích hodin, navíc 1 hodinu týdně procvičování anglické výslovnosti, vstupní test, studijní materiály a učebnice, přístup do studovny, wifi, informační materiály a mapy, osvědčení o absolvování kurzu, vybrané aktivity ve volném čase, přístup do Wimbledon Leisure Centre a místní veřejné knihovny.

Ceny 5+týdenních kurzů ve skupině a 3+týdenních kurzů s individuální výukou jsou výhodnější – sdělíme na požádání.

Přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám Cambridge, IELTS – informace a ceny sdělíme na požádání

Ubytování

Většina ubytování je v pěší vzdálenosti od školy, popř. krátkou jízdou městskou dopravou.

Hostitelské rodiny poskytují ubytování v 1lůžkových pokojích, 2lůžkový pokoj je možno zajistit pro 2 účastníky cestující společně. Poskytují speciální dietu za příplatek 20 GBP týdně.

Na požádání zajistíme hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, snídaně
3 887 Kč
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, snídaně
5 327 Kč
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze
6 622 Kč
1lůžkový pokoj, polopenze
5 183 Kč

Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.

Informace o dopravě

Pro dopravu do Londýna je možno použít kterýkoliv letecký spoj, návazná městská doprava do místa ubytování zpravidla s jedním přestupem. Z letiště Heathrow je možno cestovat do centra metrem, z ostatních letišť autobusem.

Letecká doprava 
Cena letenek je zpravidla od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně letištních poplatků. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky.

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět

Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti, doprava autem do místa ubytování a zpět.na letiště
Heathrow 90 GBP / Gatwick 100 GBP / Stansted 160 GBP / Luton 160 GBP za 1 osobu / 1 cestu. Cenu transferů pro více osob cestujících společně sdělíme na požádání.

Doprava v Londýně
Pro městskou dopravu v Londýně doporučujeme zakoupení tzv. Oyster Card - informace naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Oyster_card a https://oyster.tfl.gov.uk. Cena 7denní karty je 29,20 GBP, měsíční 112 GBP. Karty lze koupit na letišti, z automatu v kterékoliv stanici metra, v novinových stáncích. Na měsíční kartu je třeba fotografie. Jednotlivé jízdenky jsou v Londýně poměrně drahé.

Materiály ke stažení

Brožura jazykové školy - v anglickém jazyce Stáhnout