Teacher Shadowing - stínování v britské základní / střední škole (STI)

Jazyková škola English in Margate - Margate
Margate, Velká Británie
English in Margate - Margate

Jazyková škola na požádání zajistí stáž pro učitele v místní Primary nebo Secondary School.

Informace o kurzu

Program kurzu: 30 vyuč. hodin (5denní stáž)
Začátky kurzů: Dle dohody
Úrovně: B1 B2 C1 C2
Velikost skupin: Není stanoveno
Minimální věk: Není stanoveno
Jazyková škola: English in Margate - Margate, Margate - Velká Británie
Svátky: 1.1. , 29.3., 1.4., 6.5., 27.5., 26.8., 23.12. - 31.12.2024 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena - místo výuky škola nabízí exkurze

Ceny kurzu

Účastníkům, kteří si u nás objednají kurz podruhé, nebo jejich rodinným příslušníkům, uplatníme 3% slevu z ceny kurzu.

Zápisné: 1 748 Kč 60 GBP
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: 1 748 Kč 60 GBP
Varianta / cena za: 1 týden
30 vyuč. hodin (5denní stáž) 9 321 Kč 320 GBP

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Ubytování je většinou v pěší vzdálenosti od školy. Pokud je nutno dojíždět místní dopravou, škola bez příplatku poskytne týdenní jízdenky na místní dopravu. 
Všechna ubytování poskytují wifi.
Při příjezdu nebo odjezdu v nočních hodinách (22.00 - 6.00) účtuje škola příplatek 30 GBP.

Hostitelská rodina
Na požádání jazyková škola zajistí pro osoby cestující společně ubytování v 2lůžkovém pokoji.
Jestliže účastníka kurzu doprovází další osoba a neúčastní se kurzu ve škole, poplatek za ubytování v hostitelské rodině činí 250 GBP, v hostitelské rodině Executive 350 GBP týdně. Škola účtuje také poplatek za zajištění ubytování ve výši 60 GBP, doprovázející osoba může využívat zařízení ve škole - internetovou kavárnu a klub.
V případě požadavku na zvláštní dietu v hostitelské rodině škola účtuje přípatek ve výši 35 GBP týdně.

Příjezd do hostitelské rodiny směřujte po 14.00 hodině. Dřívější příjezd je třeba nejdříve schválit hostitelskou rodinou. Do jazykové školy se zasílají informace o zakoupené letence co nejdříve po objednání kurzu.

Možnost ubytování v residence pro rok 2024 zjistíme na požádání.

Na požádání zajistíme hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu, wifi
* od 16.06.2024 do 31.08.2024 je cena ubytování 195 GBP 5 680 Kč
5 389 Kč 185 GBP
Executive - 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu, wifi, volná autobusová jízdenka na místní doprava v oblasti Thanetu
8 301 Kč 285 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 700 Kč, v případě potřeby zajistíme také online odbavení a zašleme palubní vstupenky.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Pro dopravu do Londýna je možno použít kterýkoliv letecký spoj, návazná doprava je vždy s jedním přestupem. Z letiště Heathrow je možno cestovat na autobusové nádraží Victoria metrem, z ostatních letišť autobusem. Z autobusového nádraží Victoria jezdí přímé autobusy do Margate.

Letecká doprava 
Cena letenek je zpravidla od 6000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky.

Letecká společnost Ryanair zajišťuje také lety z Ostravy a Brna směřující na letiště Stansted. Z hlediska návazné dopravy do Margate jsou méně výhodné.

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět

Z Prahy do Londýna a zpět je možné cestovat každý den autobusem Flixbus s 1 přestupem (Paříž, letiště Kolín nad Rýnem, Antverpy, cesta trvá přibližně 26 hodin, cena 4000 - 5000 Kč. Přímé autobusy provozuje Regiojet 2x týdně (odjezd z Prahy středa, pátek, odjezd z Londýna středa, čtvtrek, pátek, neděle), cesta trvá přibližně 20 hodin, cena přibližně 5000 Kč.

Autobusová doprava Londýn - Margate a zpět
Jízdní řády Londýn - Margate naleznete na www.nationalexpress.com. Jízdenky zajistíme na požádání.

Z autobusového nádraží Victoria do Margate můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 2 - 3 hodiny, autobusy jezdí každé 2 - 3 hodiny. Z letiště Heathrow / Gatwick / Stansted / Luton do Margate existuje autobusové spojení s přestupem na autobusovém nádraží Victoria v centru Londýna, cesta trvá 4 až 6 hodin, autobusy jezdí každé 2 - 3 hodiny. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Železniční doprava Londýn - Margate a zpět
Jízdní řády Londýn - Margate naleznete na www.thetrainline.com. Jízdenky zajistíme na požádání.

Z Londýna do Margate je možné cestovat přímým vlakem z nádraží Victoria nebo St Pancras, cesta trvá 1,5 - 2 hodiny, vlaky jezdí každých 30 minut, cena obousměrné jízdenky 30 až 60 GBP, záleží na zvoleném spoji. Z letiště Heathrow je možné cestovat na nádraží metrem.

Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti, doprava autem do místa ubytování a zpět na letiště Heathrow, Gatwick, Stansted 160 GBP za 1 cestu za 1 cestu - může být sdíleno 2 - 4 cestujícími
Pro ostatní letiště sdělíme na požádání.

Doprava z autobusové zastávky v Margate do místa ubytování
Z autobusové zastávky v Margate do místa ubytování doporučujeme použít taxi. Cena je dle vzdálenosti v rozmezí 8 až 20 GBP.

Doprava v Margate a okolí
Týdenní autobusová jízdenka na místní dopravu v oblasti Thanetu 17,50 GBP

 

Hodnocení od našich zákazníků

Anonymní hodnocení

Jaká byla kvalita výuky / vzdělávací aktivity?

Jaká byla kvalita ubytování a stravování?

Slovní hodnocení výuky, prostředí ve škole, učitelů a pracovníků školy

Ano - písemné, slovní.

Máte pocit, že se vaše komunikační dovednosti zlepšily? V čem vidíte největší pokrok?

Ano, zlepšily - pokrok byl významný, protože jsem byla ponořená do prostředí rodilých mluvčích ( přízvuk, tvary slov, slovní zásoba, aktivní komunikace).

Slovní hodnocení ubytování a stravování

Velmi příjemné, spokojenost

Byl/a jste spokojen/a se zajištěním kurzu / vzdělávací aktivity, ubytování, dopravy naší kanceláří?

Ano


Anonymní hodnocení

Jaká byla kvalita výuky / vzdělávací aktivity?

Jaká byla kvalita ubytování a stravování?

Slovní hodnocení výuky, prostředí ve škole, učitelů a pracovníků školy

prostředí vnímám jako nadstandardně vstřícné, jednotliví zaměstnanci a učitelé nám byli nápomocní, komunikativní, trpěliví, vstřícní. Areál školy je trochu komplikovaný na orientaci, což jsme od druhého dne zvládali lépe a první dny nám pomáhali jednotliví učitelé i žáci, někteří nás nasměrovali, někteří nás přímo doprovodili do správné učebny. Velmi si toho vážím.

Máte pocit, že se vaše komunikační dovednosti zlepšily? V čem vidíte největší pokrok?

Určitě ano, zlepšila jsem se nejvíc v samostatném mluveném projevu. Rozšířila jsem svou aktivní i pasivní slovní zásobu, byla to další příležitost k aktivní komunikaci. Při přípravě jsme si museli přečíst informace v angličtině

Slovní hodnocení ubytování a stravování

Ubytování mi vyhovovalo - vše proběhlo v pořádku. Co jsme potřebovali dohodnout, to jsme domluvili (teplota topení, čas snídaně, odeslání faktury online...)

Byl/a jste spokojen/a se zajištěním kurzu / vzdělávací aktivity, ubytování, dopravy naší kanceláří?

Se zajištěním školy jsem spokojena, žáci i učitelé byli opravdu velmi vstřícní a otevření, hovořili jsme spolu o podobnostech i odlišnostech vzdělávacích systémů. Bohužel ve škole nevěděli, proč k nim jedeme a co chceme vidět - domlouvali jsme se průběžně, což nám nevadilo, ale škole asi bylo nepříjemné, že nevědí, co nám mají přesně nabídnout. Předpokládala jsem, že zahraniční škola dostane naše motivační dopisy, které jsme museli v angličtině napsat a budou vědět, co učíme, v motivačním dopisu si přečtou, co chceme vidět. Příště doporučuji lépe informovat zaměstnance navštěvované školy.

Další připomínky, dojmy, podněty?

Další připomínky mě nenapadají - snad jen k počasí :-)


Poptávka kurzu


Teacher Shadowing - stínování v britské základní / střední škole (STI) - English in Margate - Margate


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Teacher Shadowing - stínování v britské základní / střední škole (STI) - English in Margate - Margate

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.
Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje