Kombinovaný kurz španělštiny - skupinová a individuální výuka B2,C1(SPK)

Jazyková škola Taronja - Valencie
Valencie, Španělsko
Taronja - Valencie

Kombinované kurzy angličtiny zahrnují výhody obou typů kurzů - přínos z dynamické práce ve skupině a individuální přístup učitelů umožňující přípravu programu dle požadavků klienta.

Informace o kurzu

Program kurzu: Týdně 20 / 25 vyuč. hodin ve skupině + 5 vyuč. hodin s individuální výukou
Začátky kurzů: Každé pondělí
Úrovně: B2 C1
Velikost skupin: Maximum 12 účastníků / individuální výuka
Minimální věk: 18 let
Jazyková škola: Taronja - Valencie, Valencie - Španělsko
Svátky: 1.1. - 6.1., 21.2., 19.3., 18.4., 21.4., 2.5., 24.6., 18.7., 15.8., 10.10., 7.11., 8.12., 22.12. - 31.12.2025 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena, je nabízen volnočasový program

Ceny kurzu

Účastníkům, kteří si u nás objednají kurz podruhé, nebo jejich rodinným příslušníkům, uplatníme 3% slevu z ceny kurzu.

Zápisné: 1 168 Kč 45 EUR
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: Není požadován
Varianta / cena za: 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny
týdně 20 vyuč. hodin ve skupině + 5 vyuč. hodin s individuální výukou 10 879 Kč 419 EUR 20 357 Kč 784 EUR 29 834 Kč 1149 EUR 38 844 Kč 1496 EUR
týdně 25 vyuč. hodin ve skupině + 5 vyuč. hodin s individuální výukou 11 658 Kč 449 EUR 21 914 Kč 844 EUR 32 171 Kč 1239 EUR 41 959 Kč 1616 EUR

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, polopenze
6 491 Kč 250 EUR
1lůžkový pokoj, plná penze
7 790 Kč 300 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Sdílený apartment

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Standard - 1lůžkový pokoj, bez stravy
4 933 Kč 190 EUR
Superior - 1lůžkový pokoj, bez stravy
6 491 Kč 250 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 700 Kč, v případě potřeby zajistíme také online odbavení a zašleme palubní vstupenky.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava
Přímé lety Praha - Valencie a zpět nabízí společnost Smartwings a ČSA. Cena obousměrné letenky od 8 000 Kč. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. Přílet do Valencie je v neděli pozdě večer, proto doporučujeme dopředu objednat transfer z letiště.

Osobní přijetí na letišti
Jazyková škola nabízí osobní přijetí na letišti a dopravu z letiště do místa ubytování a zpět na letiště, cena je 55 EUR za 1 cestu.

Hodnocení od našich zákazníků

Poptávka kurzu


Kombinovaný kurz španělštiny - skupinová a individuální výuka B2,C1(SPK) - Taronja - Valencie


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Kombinovaný kurz španělštiny - skupinová a individuální výuka B2,C1(SPK) - Taronja - Valencie

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.








Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.



Povinné údaje