Kurz všeobecné francouzštiny

Jazyková škola Cavilam
Vichy, Francie
Cavilam

Všeobecně jazykový kurz vytváří solidní základy znalosti cizího jazyka. Zahrnuje studium gramatických struktur a rozvoj slovní zásoby, procvičuje dovednosti ústního a písemného projevu a porozumění čtenému a slyšenému textu. Důležitou součástí je konverzace a aktivní užívání jazyka.

Informace o kurzu

Program kurzu: 19,5 hodin týdně
Začátky kurzů: Každé pondělí / pro začátečníky od 6.1., 3.2., 2.3., 6.4., 4.5., 2.6., 6.7., 20.7., 3.8., 17.8., 7.9., 5.10., 2.11., 7.12.,2020
Úrovně: A0 A1 A2 B1 B2 C1 C2
Velikost skupin: Maximum 15 účastníků
Minimální věk: 16 let
Jazyková škola: Cavilam, Vichy - Francie
Svátky: 1.1. - 3.1., 13.4., 1.5., 8.5., 21.5., 1.6., 14.7., 11.11., 21.12. - 31.12.2020 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena

Kurz všeobecné francouzštiny se skládá 18 vyučovacích hodin (45 minut) výuky na dané úrovni + 8 vyučovacích hodin (45 minut) tématicky zaměřených seminářů.

Tématicky zaměřené semináře:
Ústní komunikace
Písemný projev
Rozvoj slovní zásoby
Gramatika
Francouzská kultura
Fonetika výslovnost
Příprava ke zkouškám DELF
Příprava ke zkoušce DALF
Divadlo (jen červenec - srpen)

Ceny kurzu

Účastníkům, kteří si u nás objednají kurz podruhé, nebo jejich rodinným příslušníkům, uplatníme 3% slevu z ceny kurzu.

Zápisné: 2 077 Kč 80 EUR
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: Není požadován
Varianta / cena za: 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny
19,5 hodin týdně 8 257 Kč 318 EUR 16 514 Kč 636 EUR 24 771 Kč 954 EUR 33 027 Kč 1272 EUR

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

V ceně ubytování je zahrnuto osobní přijetí na autobusovém nebo vlakovém nádraží a následná doprava do místa ubytování a zpět na nádraží.

Vratná záloha při ubytování v residence – 100 EUR v hotovosti v den příjezdu do ubytování.

Na požádání zajistíme hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, snídaně
3 713 Kč 143 EUR
1lůžkový pokoj, polopenze
4 985 Kč 192 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Residence

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Studentská kolej, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství a kuchyňka, při 1týdenním pobytu
3 713 Kč 143 EUR
Studentská kolej, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství a kuchyňka, při 2+týdenním pobytu
2 986 Kč 115 EUR
Apartment, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství a kuchyň, TV, při 1týdenním pobytu
5 453 Kč 210 EUR
Apartment, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství a kuchyň, TV, při 2+týdenním pobytu
3 999 Kč 154 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč a zajistíme také online odbavení a zašleme palubné vstupenky.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava
Na lince Praha – Lyon existují lety společností Air France - cena obousměrné letenky od 6000 Kč včetně zavazadel k odbavení.. Časy příletů a odletů ale neumožňují vhodné návazné spojetí z Vichy do Lyonu a je nutné si zajistit nocleh(y) v Lyonu. 
Z letiště v Lyonu na nádraží Lyon - Part Dieu jezdí tramvaj Rhoneexpress – viz https://www.rhonexpress.fr/. Zpáteční jízdenku je možno koupit na internetu – cena 24,50 EUR, je to levnější než při nákupu na letišti.
Na lince Praha – Paříž operuje několik leteckých společností – ČSA, Air France, Smartwings – cena obousměrné letenky od 3000 Kč včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na termínu cesty a rezervace.

Autobusová doprava do Lyonu
Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cena obousměrné jízdenky je od 1900 Kč, autobusy jezdí 3krát týdně, v návaznosti na dopravu je nutno zajistit ubytování ve Vichy od soboty před zahájením kurzu do neděle po ukončení kurzu.

Doprava z Lyonu / Paříže  do Vichy
Z Lyonu do Vichy je nejlépe cestovat vlakem, vlaky odjíždí z nádraží Lyon – Perrache nebo Lyon Part-Dieu, cesta trvá přibližně 2 hod 30 min. Spojení do Vichy je přibližně každé 2 hodiny. Cena jízdenek je přibližně 55 EUR celkem za obě cesty.
Z Paříže do Vichy je nejlépe cestovat vlakem, vlaky odjíždí z nádraží Paříř Bercy, cesta trvá přibližně 3 hodiny. Spojení do Vichy je přibližně každé 2 hodiny. Cena jízdenek je přibližně 100 EUR celkem za obě cesty.
Jízdní řády naleznete na www.sncf.com.  Zakoupenou jízdenku je vždy nutno před příchodem na nástupiště označit ve strojku.

Osobní přijetí na nádraží ve Vichy
V ceně ubytování v hostitelské rodině  je zahrnuta služba osobní přijetí na nádraží, kde Vás bude očekávat zástupce školy nebo hostitelská rodina a zajistí dopravu do místa ubytování.

Hodnocení od našich zákazníků

Anonymní hodnocení

Jaká byla kvalita výuky / vzdělávací aktivity?

Jaká byla kvalita ubytování a stravování?

Slovní hodnocení výuky, prostředí ve škole, učitelů a pracovníků školy

S výukou jsem byla spokojená. Škola mi nabízela každý den mnoho mimoškolních aktivit. Pokud jsem potřebovala ve škole najít učebnu, či jenom pomoci, tak personál školy mi vždy pomohl.

Máte pocit, že se vaše komunikační dovednosti zlepšily? V čem vidíte největší pokrok?

Rozhodně, za svůj největší pokrok považuji, že jsem se naučila během pár dnů vést konverzace.

Slovní hodnocení ubytování a stravování

Byla jsem ubytovaná u hostitelské rodiny, kterou jsem už po pár dnech brala jako svou vlastní. Paní i pán mi připravovali skvělé speciality a naučili mnoho zvyků. Během školních dnů jsem měla možnost oběda ve školní jídelně, kde mi jídlo moc nechutnalo, a tak později jsem volila místní obchody.

Byl/a jste spokojen/a se zajištěním kurzu / vzdělávací aktivity, ubytování, dopravy naší kanceláří?

Ano


Poptávka kurzu


Kurz všeobecné francouzštiny - Cavilam


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Kurz všeobecné francouzštiny - Cavilam

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.
Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje