Kombinované kurzy angličtiny - skupinová a individuální výuka

Jazyková škola English in Cyprus - Limassol
Limassol, Kypr
English in Cyprus - Limassol

Kombinované kurzy angličtiny zahrnují výhody obou typů kurzů - přínos z dynamické práce ve skupině a individuální přístup učitelů umožňující přípravu programu dle požadavků klienta.

Informace o kurzu

Program kurzu: Týdně 18,75 hodin ve skupině + 3,75 hodin s individuální výukou
Začátky kurzů: Každé pondělí
Úrovně: A1 A2 B1 B2 C1
Velikost skupin: Maximum 15 účastníků / individuální výuka
Minimální věk: 16 let
Jazyková škola: English in Cyprus - Limassol, Limassol - Kypr
Svátky: 1.1. - 5.1., 18.3., 25.3., 1.4., 3.5., 6.5., 24.6., 15.8., 1.10., 28.10., 23.12. - 31.12.2024 - škola je uzavřena a v ostatní dny v týdnu je nahrazena pouze výuka metodických kurzů pro učitele

Ceny kurzu

Účastníkům, kteří si u nás objednají kurz podruhé, nebo jejich rodinným příslušníkům, uplatníme 3% slevu z ceny kurzu.

Zápisné: 1 947 Kč 75 EUR
Studijní materiály a učebnice: 312 Kč 12 EUR
Poplatek za zajištění ubytování: 1 428 Kč 55 EUR
Varianta / cena za: 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny
týdně 18,75 hodin ve skupině + 3,75 hodin s individuální výukou 15 190 Kč 585 EUR 30 379 Kč 1170 EUR 45 569 Kč 1755 EUR 60 758 Kč 2340 EUR

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Jazyková škola English in Cyprus nabízí účastníkům kurzů ubytování v apartmentech nebo hostitelských rodinách.

Tasiana Apartments

Navarria Blue Hotel

Na požádání zajistíme hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, snídaně
* od 02.06.2024 do 31.08.2024 je cena ubytování 245 EUR 6 361 Kč
5 453 Kč 210 EUR
1lůžkový pokoj, polopenze
* od 02.06.2024 do 31.08.2024 je cena ubytování 295 EUR 7 660 Kč
6 751 Kč 260 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


xxx

Varianta ubytování Cena za 1 týden

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Tasiana Apartments

Cena ubytování zahrnuje dopravu z apartmentu do jazykové školy a zpět.

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Apartment, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství a kuchyň, bez stravy, včetně transferů do / ze školy
* od 28.04.2024 do 02.11.2024 je cena ubytování 525 EUR 13 632 Kč
11 425 Kč 440 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Navaria Blue Hotel

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, snídaně, včetně transferů z / do školy
* od 02.06.2024 do 02.11.2024 je cena ubytování 480 EUR 12 463 Kč
9 867 Kč 380 EUR
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze, včetně transferů z / do školy
* od 02.06.2024 do 02.11.2024 je cena ubytování 565 EUR 14 670 Kč
12 204 Kč 470 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 700 Kč, v případě potřeby zajistíme také online odbavení a zašleme palubní vstupenky.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava

Přímé letenky Praha – Larnaka a zpět nabízí Smartwings. Cena obousměrné letenky od 10000 Kč včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky.
Přímé lety Bratislava - Paphos a zpět nabízí Ryanair v neděli v letním období, přibližně od dubna do října. Cena obousměrné letenky od 6000 Kč včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky.

Doprava do místa ubytování
Z/na letiště v Larnace je možné cestovat autobusem - informace viz https://intercity-buses.com/en/. Cena od 9 EUR za 1 cestu. Výstup a nástup do autobusu na zastávce Tourist Area Limassol, do / z místa ubytování (Blue Crane Apartments, Navaria Hotel, Park Beach Hotel), je možno cestovat autobusem číslo 30.

Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti Larnaka, doprava do místa ubytování – 80 EUR za 1 cestu celkem pro 1 – 4 osoby

Hodnocení od našich zákazníků

Anonymní hodnocení

Jaká byla kvalita výuky / vzdělávací aktivity?

Jaká byla kvalita ubytování a stravování?

Slovní hodnocení výuky, prostředí ve škole, učitelů a pracovníků školy

Lektoři nebyli rodilí mluvčí, organizace výuky nebyla dobře zvládnutá, lektoři se střídali, na výuku jsme měli místo jednoho lektora dva, na konverzaci dokonce tři, na individuální lekce také dva, protože těhotné lektorce nebylo dobře a na výuku nedorazila. Do výuky v pondělí chodili noví studenti, nebylo pro ně místo, odcházeli a přicházeli, jako by škola nevěděla, kolik míst v dané místnosti je a kolik má studentů. Bylo to velmi chaotické, organizačně naprosto nezvládnuté. Také jsme nedostali učebnice a pracovní sešity, jen nám je půjčovali a nevyšly na všechny, proto jsme museli často pracovat s učebnicí ve dvojicích, opisovat cvičení, což zabralo mnoho času. Dostávali jsme i tištěné materiály. Častokrát se stalo, že bylo málo kopií a studenti si museli pracovní list ofotit telefonem, aby mohli pracovat. Často se psaly testy, aby úroveň ve skupinách studentů byla stejná, ale stejně rozdíly byly. Odpadaly mi lekce, aniž by mě předem někdo upozornil (při individuální výuce), byli pak sice ochotní lekci nahradit, ale to by daný den bylo příliš mnoho hodin. Hned v pondělí při nástupu do kurzu jsem lektorku upozornila na to, že mám ještě individuální hodiny, byla se ptát, jen mi řekla, že mám pouze konverzaci, ale ne individuální hodiny, avšak v úterý mi bylo řečeno, že jsem nepřišla na individuální lekci. Takže chaos. V úterý mi rovněž odpadla lekce, protože lektorce bylo špatně. Musela jsem pak v pátek 2 hodiny nahrazovat a to už jsem moc nevnímala. Další týden se situace opakovala, protože lektorce opět nebylo dobře a lekce nebyla, což jsem se vždy dozvěděla až těsně před začátkem lekce. Konverzace se příliš nelišila od normální výuky, příliš se nekonverzovalo. Celkově konverzaci hodnotím jako slabou, málo komunikace, nudili jsme se, naopak při změně lektorky byl příliš náročný level, který nebyl přizpůsoben úrovni studentů. Chyběla flexibilita, lektorka měla reagovat a změnit výuku, což udělala až další hodinu. Ve srovnání s Maltou velké zklamání.

Máte pocit, že se vaše komunikační dovednosti zlepšily? V čem vidíte největší pokrok?

Ano, ale hodiny mohly být využity efektivněji, být intenzivnější. Vůbec se neřešila výslovnost, neopravovala se příliš gramatika, ta se probírala jen v úterý a středu, ve čtvrtek se opakovalo, v pátek se psal jen test, pondělí bylo spíše seznamovací, jinak byly hry a soutěže, ale daly se udělat zajímavější hodiny. Za některé věci mohli studenti sami, protože ve škole převládali Rusové a Češi, bavili se nikoliv anglicky, ale mezi sebou rusky a česky. To na Maltě neexistovalo, bylo pestré složení a nemohli jsme se bavit jinak než anglicky. Určitě se mé komunikační schopnosti zlepšily, ale mohlo to být lepší.

Slovní hodnocení ubytování a stravování

Musela jsem hodnotit hvězdičkou, protože je to povinné pole, ale to je zavádějící, protože ani ubytování a stravování nemohu hodnotit, ubytování a stravování jsem si zajišťovala sama. Problém byl v tom, že jsem netušila, že na Kypru téměř nefunguje veřejná doprava, takže jsem měla velké problémy se do školy dostat, protože jsem si zařídila ubytování asi km od školy a žádný autobus v blízkosti nejel. Řešila jsem s lektorkou, poslala mě za šéfovou Olgou, ta mě stroze odkázala na autobusovou dopravu, přestože by zřejmě nebyl problém mě nabrat při svozu autobusu. Stravování ve škole bylo možné formou bufetu - nápoje, toasty, croisanty či sladké tyčinky.

Byl/a jste spokojen/a se zajištěním kurzu / vzdělávací aktivity, ubytování, dopravy naší kanceláří?

Se zajištěním kurzu jsem byla spokojena, jen mi chyběla informace, že bude výhodnější nechat si zajistit ubytování přes vaší agenturu, mohli jste mít povědomí o tom, že veřejná doprava na Kypru není funkční. Kvůli ubytování jsem vám volala a nebylo mi řečeno, že by s něčím takovým byl problém.

Další připomínky, dojmy, podněty?

Poněkud jsem byla zaskočena, že většina studentů pochází z Ruska, další skupinou byli Češi, také několik Poláků. Ve skupině jsme měli jednoho Srba. to Nebylo to moc dobré z hlediska používání jazyka, protože Rusové se spolu bavili rusky, Češi česky a Poláci polsky. Příliš se nebavili všichni dohromady anglicky, což je samozřejmě špatně. Byly tam i menší děti a dospívající mládež. Trochu mě zaskočila Olga, na kterou se všichni obraceli, takže pořád jenom telefonovala, neměla čas se každému věnovat, nebyla moc ochotná. Potřebovala jsem vytisknout lístky na řecké divadlo v Kouriomu, řekla mi, že si mám zajít do nějakého obchodního centra v Limassolu, kde mi to vytisknou. O vytištění letenek jsem už vůbec nežádala, protože by to dopadlo stejně. Totéž platí o pomoci se svozem. Myslím si, že kurz opravdu nebyl levný, ale šetřilo se na studentech. Celkově jsem byla zklamaná. Nedá se říci, že by lektoři byli špatní, ale byly mezi nimi dost velké rozdíly.


Poptávka kurzu


Kombinované kurzy angličtiny - skupinová a individuální výuka - English in Cyprus - Limassol


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Kombinované kurzy angličtiny - skupinová a individuální výuka - English in Cyprus - Limassol

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.
Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje