Bi-Component Structured Training Course - kurz němčiny pro učitele se studijní návštěvou německé základní nebo střední školy

Jazyková škola Dialoge Sprachinstitut + Shadows UK
Lindau, Německo

Kurz zahrnuje 1týdenní osvěžení jazykových znalostí v kurzu všeobecné němčiny v mezinárodních skupinách v jazykové škole, seznámení s německým vzdělávacím systémem a 1týdenní studijní návštěvou v německé základní nebo střední škole. Obsah studijní návštěvy je tématicky zaměřen dle požadavků účastníka.

Informace o kurzu

Program kurzu: 1. týden - osvěžení jazykových znalostí 21,5 hodiny
2. týden - 5 dnů návštěva německé školy
Začátky kurzů: 2týdenní cykly od 15.1., 12.2., 12.3., 7.5., 18.6., 3.9., 17.9., 15.10., 5.11., 26.11.2018
Úrovně: A2 B1 B2 C1
Velikost skupin: Maximum 11 účastníků
Minimální věk: Není stanoveno
Jazyková škola: Dialoge Sprachinstitut + Shadows UK, Lindau - Německo
Svátky: 1.1. - 5.1., 30.3., 2.4., 7.5., 28.5., 27.8., 17.12. - 31.12.2018 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena - místo výuky škola nabízí exkurze

Podrobné informace a program kurzu v anglickém jazyce

Ceny kurzu

Zápisné: 2 846 Kč 110 EUR
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: Není požadován
Varianta / cena za: 2 týdny
1. týden - osvěžení jazykových znalostí 21,5 hodiny<br/>2. týden - 5 dnů návštěva německé školy 27 893 Kč 1078 EUR

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Hostitelská rodina
Většina hostitelských rodin bydlí historické jádro na ostrově, pro dopravu do školy účastníci kurzů používají městskou dopravu.

Na požádání zajistíme hotelové ubytování nebo ubytování v residence - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, polopenze
6 469 Kč 250 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


a

Varianta ubytování Cena za 1 týden

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Autobusová nebo vlaková doprava do Lindau
Informace o spojení do Lindau najdete na http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/.

Nejvýhodnější je cestovat z Prahy vlakem nebo autobusem DB Expressbus do Mnichova Hbf, tam přesednout na vlak do Lindau. Cesta trvá 7 - 8 hodin, cena obousměrných jízdenek z Prahy je přibližně 3700 Kč.

Osobní přijetí na letišti
Jazyková škola zajistí na požádání službu osobní přijetí na letišti Curych / Mnichov a následnou dopravu do místa ubytování a zpět na letiště v ceně 139 / 199 EUR za 1 cestu.

Hodnocení od našich zákazníků

Poptávka kurzu


Bi-Component Structured Training Course - kurz němčiny pro učitele se studijní návštěvou německé základní nebo střední školy - Dialoge Sprachinstitut + Shadows UK


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Bi-Component Structured Training Course - kurz němčiny pro učitele se studijní návštěvou německé základní nebo střední školy - Dialoge Sprachinstitut + Shadows UK

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje