Stínování v londýnské základní / střední škole

Jazyková škola KBM Work Experience in London
Londýn, Velká Británie
KBM Work Experience in London

Stínování v londýnských základních / středních školách pro učitele zajišťujeme v Londýně ve spolupráci s naším zahraničním partnerem KBM GROUP. Žadatelským školám poskytneme podporu při zpracování žádosti Erasmus+ a potřebnou dokumentaci a zajistíme kompletní realizaci včetně dopravy a pojištění.

Primary - pro učitele 1. stupně základních škol
Secondary - pro učitele 2. stupně základních a středních škol

Stínování v zahraniční škole není primárně vhodné pro učitele angličtiny jako cizího jazyka - v anglické škole nemůžete vidět výuku angličtiny jako cizího jazyka. 

Informace o kurzu

Program kurzu: Celodenní stínování dle rozvrhu výuky přijímající školy
Začátky kurzů: Ve školním roce, dle dohody s přijímající školou
Úrovně: B1 B2 C1 C2
Velikost skupin: Není relevantní
Minimální věk: Není stanoveno
Jazyková škola: KBM Work Experience in London, Londýn - Velká Británie
Svátky: 1.1., 30.3., 2.4., 7.5., 28.5., 27.8., 25.12., 26.12.2018

Cena zahrnuje poskytnutí veškeré potřebné dokumentace, poradenství k žádosti o grant, zajištění stáže - přibližně 5 hodin denně, pondělí až pátek.

(Poskytovaný grant Erasmus+ tvoří paušální částky: doprava 275 EUR, náklady na organizaci 350 EUR, pobytové náklady 153 EUR denně)

Ceny kurzu

Zápisné: V ceně kurzu
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: 1 004 Kč 35 GBP
Varianta / cena za: 1 týden 2 týdny
Celodenní stínování dle rozvrhu výuky přijímající školy 5 165 Kč 180 GBP 8 608 Kč 300 GBP

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Nejekonomičtějším typem ubytování je hostitelská rodina - 1/2lůžkové pokoje, bez stravy / snídaně / polopenze, plná penze.

Na požádání KBM zajistí také ubytování v residence, apartmentu nebo hotelu.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, polopenze
5 165 Kč 180 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, plná penze
5 738 Kč 200 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, snídaně
4 734 Kč 165 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, bez stravy
5 021 Kč 175 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava

Z Prahy existují vhodné letecké spoje s British Arways  na London Heathrow  v ceně od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. 

Také je možné využít nízkonákladových leteckých společností. Na lince Praha - Londýn Gatwick / Stansted operuje společnost Easyjet, na lince Praha - Londýn Luton společnost Wizz Air a na lince Praha / Brno / Ostrava / Pardubice - Londýn Stansted letecká společnost Ryanair. Cena letenek je od 3000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. Z hlediska návazné dopravy jsou nejvýhodnější lety na Heathrow.  

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět
Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Doprava z letiště do místa ubytování

Z letiště Heathrow do centra Londýna je možné cestovat metrem, z ostatních letišť autobusovou dopravou a dále přestoupit na metro. Jízdní řád autobusových linek naleznete na http://www.nationalexpress.com .

Z letiště Stansted / Gatwick / Luton na letiště Heathrow můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 1.30 / 1.20 / 1 hod, autobusy jezdí každou hodinu. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Přibližná cena obousměrných jízdenek od:

London Gatwick - Heathrow 33 GBP     
London Luton  -    Heathrow 35 GBP                           
London Stansted – Heathrow 33 GBP 

Ceny jsou platné za předpokladu, že všechny  jízdenky jsou koupeny najednou.  

Osobní přijetí na letišti

Osobní přijetí na letišti  Heathrow / Gatwick / Stansted / Luton, doprava autem do místa ubytování a zpět.na letiště - celkem 160 GBP za obě cesty

Doprava v Londýně

Pro městskou dopravu v Londýně doporučujeme zakoupení tzv. Oyster Card - informace naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Oyster_card a https://oyster.tfl.gov.uk. Cena 7denní karty je 29,20 GBP, měsíční 112 GBP. Karty lze koupit na letišti, z automatu v kterékoliv stanici metra, v novinových stáncích. Na měsíční kartu je třeba fotografie. Jednotlivé jízdenky jsou v Londýně poměrně drahé.

Hodnocení od našich zákazníků

Kateřina Poulová

Jaká byla kvalita výuky / vzdělávací aktivity?

Jaká byla kvalita ubytování a stravování?

Slovní hodnocení výuky, prostředí ve škole, učitelů a pracovníků školy

Všichni byli velmi ochotní, vstřícní, nápomocní, prostředí ve škole čisté, příjemné, mentorka mě první den provedla, řekla co a jak, ale pak bylo v podstatě vše na mně, nešlo o žádné velké plánování z jejich strany

Máte pocit, že se vaše komunikační dovednosti zlepšily? V čem vidíte největší pokrok?

Komunikace byla rychlejší, moje reakce také

Slovní hodnocení ubytování a stravování

Paní vařila teplé večeře, většinou i snídaně, všeho bylo dostatečné množství, spousta variací

Byl/a jste spokojen/a se zajištěním kurzu / vzdělávací aktivity, ubytování, dopravy naší kanceláří?

Ano

Další připomínky, dojmy, podněty?

Dokumenty, které jsem potřebovala potvrdit, vyřídit, mi byly dodány až poslední den, organizace je neměla nachystané, neuměli si s tím moc poradit, musela jsem na vyřízení dlouho čekat, nevím, jestli vše dostali až na poslední chvíli, ale bylo by dobré jim vše doručit ještě před začátkem mobility.


Poptávka kurzu


Stínování v londýnské základní / střední škole - KBM Work Experience in London


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Stínování v londýnské základní / střední škole - KBM Work Experience in London

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje