Pracovní stáže pro žáky odborných škol

Jazyková škola KBM Work Experience in London
Londýn, Velká Británie
KBM Work Experience in London

Pracovní stáže pro žáky odborných škol zajišťujeme v Londýně ve spolupráci s naším zahraničním partnerem KBM GROUP.. Žadatelským školám poskytneme podporu při zpracování žádosti a potřebnou dokumentaci a zajistíme kompletní realizaci včetně dopravy a pojištění.

Erasmus+ - Projekt mobility pro žáky a pracovníky v odborném vzdělávání a přípravě (VET) - aktivita Žáci v odborném vzdělávání a podniku - stáž v podniku

Informace o kurzu

Program kurzu: Dle požadavků vysílající školy
Začátky kurzů: Každé pondělí
Úrovně: A2 B1 B2 C1 C2
Velikost skupin: Dle požadavků vysílající školy
Minimální věk: 16 let
Jazyková škola: KBM Work Experience in London, Londýn - Velká Británie
Svátky: 1.1., 30.3., 2.4., 7.5., 28.5., 27.8., 25.12., 26.12.2018

Program KBM zahrnuje:

 • Ve fázi žádosti o grant poskytnutí veškeré potřebné dokumentace, poradenství k žádosti o grant - tento typ mobility zahrnuje 2 zúčastněné organizace - žadatelskou / vysílající a přijímající organizaci. Žadatelská organizace podává žádost o grant, příjímající organizace je uvedena v žádosti o grant jako partner a svou účast potvrdí podepsáním smlouvy.
 • Doplnění Learning Agreement - smlouvy o učení, Memorandum of Understanding - memorandu o porozumění, Quality Commitment - závazku kvality
 • Ve fázi přípravy stáže KBM zajistí jazykovou a odbornou přípravu žáků formou poskytnutých materiálů a 1denního přípravného semináře ve vysílající škole vedeného zástupcem KBM. KBM ve spolupráci se svým zástupcem v České republice zajistí ubytování žáků a doprovázejícího pedagoga po dobu stáže, dopravu z letiště do místa ubytování a zpět na letiště, popř. na žádost vysílající školy dopravu do Londýna a zpět a cestovní pojištění zahrnující pojištění zdravotních rizik, pojištění zodpovědnosti a případných stornopoplatků.
 • KBM zajistí umístění žáků ve firmách odpovídajícího zaměření a veškeré související služby - ubytování, stravu, transfery, jízdenky na místní dopravu. Jazyky v zahraničí s.r.o. na přání žadatele zajistí leteckou nebo autobusovou dopravu do Londýna a zpět a cestovní pojištění zdravotních rizik, odpovědnosti za škodu a případných storno poplatků.
 • Závěrečné certifikáty, certifikáty Europass Mobility

KBM nabízí zajištění stáží především v oblastech: sekretářská praxe a administrativa - informační technologie, tvorba a údržba webů, sociální média - marketing a obchod, management - lidské zdroje - vzdělávání - dále na základě dohody dle požadavků žadatelské školy

Dotazník pro požadavky na zajištění mobilit žáků - pracovních stáží - v odborném vzdělávání a přípravě

Přibližný finanční rozpočet - pro skupinu 15 studentů + 1 doprovázejícího učitele na 2 týdny - 1278 EUR za 1 studenta, 1032 EUR za doprovázejícího učitele - finální rozpočet zašleme na základě konkrétních požadavků.

Cena za studenta zahrnuje:

 • poskytnutí veškeré potřebné dokumentace, poradenství k žádosti o grant
 • před odjezdem skupiny studentů na pracovní stáž přípravný seminář a materiály
 • zajištění 2týdenní stáže - 6 až 8 hodin denně, pondělí až pátek
 • ubytování v hostitelských rodinách, plná penze
 • osobní přijetí na letišti / autobusovém nádraží Victoria, doprava do místa ubytování a zpět
 • 2týdenní jízdenka na městskou dopravu v Londýně
 • cestovní pojištění zdravotních rizik, odpovědnosti za škodu a případných storno poplatků

(Poskytovaný grant tvoří paušální částky: doprava 275 EUR, náklady na organizaci 350 EUR, pobytové náklady 1428 EUR - celkem 2053 EUR)

Cena za doprovázejícího učitele zahrnuje:

 • poskytnutí veškeré potřebné dokumentace, poradenství k žádosti o grant
 • před odjezdem skupiny studentů na pracovní stáž přípravný seminář a materiály
 • ubytování v hostitelské rodině, 1lůžkový pokoj, plná penze
 • osobní přijetí na letišti / autobusovém nádraží Victoria, doprava do místa ubytování a zpět
 • 2týdenní jízdenka na městskou dopravu v Londýně
 • cestovní pojištění zdravotních rizik, odpovědnosti za škodu a případných storno poplatků

(Poskytovaný grant tvoří paušální částky: doprava 275 EUR, pobytové náklady 2142 EUR - celkem 2417 EUR)

Cena nezahrnuje dopravu do Londýna a zpět - sdělíme dle konkrétních podmínek.

Ceny kurzu

Zápisné: V ceně kurzu
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: 1 004 Kč 35 GBP
Varianta / cena za: 2 týdny
Celodenní vzdělávací pracovní stáž - 6 - 8 hodin denně 8 608 Kč 300 GBP

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Nejekonomičtějším typem ubytování je hostitelská rodina - 1/2lůžkové pokoje, bez stravy / snídaně / polopenze, plná penze.

Na požádání KBM zajistí také ubytování v residence, apartmentu nebo hotelu.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, polopenze
5 165 Kč 180 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, plná penze
5 738 Kč 200 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, snídaně
4 734 Kč 165 GBP
Hostitelská rodina, 1lůžkový pokoj, bez stravy
5 021 Kč 175 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava

Z Prahy existují vhodné letecké spoje s British Arways  na London Heathrow  v ceně od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. 

Také je možné využít nízkonákladových leteckých společností. Na lince Praha - Londýn Gatwick / Stansted operuje společnost Easyjet, na lince Praha - Londýn Luton společnost Wizz Air a na lince Praha / Brno / Ostrava / Pardubice - Londýn Stansted letecká společnost Ryanair. Cena letenek je od 3000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky. Z hlediska návazné dopravy jsou nejvýhodnější lety na Heathrow.  

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět
Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Doprava z letiště do místa ubytování

Z letiště Heathrow do centra Londýna je možné cestovat metrem, z ostatních letišť autobusovou dopravou a dále přestoupit na metro. Jízdní řád autobusových linek naleznete na http://www.nationalexpress.com .

Z letiště Stansted / Gatwick / Luton na letiště Heathrow můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 1.30 / 1.20 / 1 hod, autobusy jezdí každou hodinu. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Přibližná cena obousměrných jízdenek od:

London Gatwick - Heathrow 33 GBP     
London Luton  -    Heathrow 35 GBP                           
London Stansted – Heathrow 33 GBP 

Ceny jsou platné za předpokladu, že všechny  jízdenky jsou koupeny najednou.  

Osobní přijetí na letišti

Osobní přijetí na letišti  Heathrow / Gatwick / Stansted / Luton, doprava autem do místa ubytování a zpět.na letiště - celkem 160 GBP za obě cesty

Doprava v Londýně

Pro městskou dopravu v Londýně doporučujeme zakoupení tzv. Oyster Card - informace naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Oyster_card a https://oyster.tfl.gov.uk. Cena 7denní karty je 29,20 GBP, měsíční 112 GBP. Karty lze koupit na letišti, z automatu v kterékoliv stanici metra, v novinových stáncích. Na měsíční kartu je třeba fotografie. Jednotlivé jízdenky jsou v Londýně poměrně drahé.

Hodnocení od našich zákazníků

Poptávka kurzu


Pracovní stáže pro žáky odborných škol - KBM Work Experience in London


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Pracovní stáže pro žáky odborných škol - KBM Work Experience in London

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje