Francais pour Professeurs - Optimiser sa practique de classe - kombinovaný kurz pro učitele francouzštiny

Jazyková škola IS Aix-en-Provence
Aix-en-Provence, Francie
IS Aix-en-Provence

 

 

Informace o kurzu

Program kurzu: Týdně 15 hodin všeobecné francouzštiny + 7,5 hodin metodiky
Začátky kurzů: 2týdenní kurzy od 24.6., 8.7., 22.7.2019
Úrovně: B1 B2 C1
Velikost skupin: Maximum 10 účastníků
Minimální věk: Není stanoveno
Jazyková škola: IS Aix-en-Provence, Aix-en-Provence - Francie
Svátky: 1.1. - 4.1., 22.4., 1.5., 8.5., 30.5., 10.6., 15.8., 1.11., 11.11., 25.12.2019 - výuka je nahrazena v jiné dny v daném týdnu

Informace a program kurzu 2019 - ve francouzském jazyce

Informace a program kurzu 2019 - v anglickém jazyce

Ceny kurzu

Účastníkům, kteří si u nás objednají kurz podruhé, nebo jejich rodinným příslušníkům, uplatníme 3% slevu z ceny kurzu.

Zápisné: 1 947 Kč 75 EUR
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: Není požadován
Varianta / cena za: 2 týdny
týdně 15 hodin všeobecné francouzštiny + 7,5 hodin metodiky 22 070 Kč 850 EUR

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Jazyková škola zajišťuje ubytování účastníků kurzů v hostitelských rodinách v 1lůžkových pokojích bez stravy, se snídaní nebo s polopenzí.

Na požádání zajistí také ubytování residence, apartmentu nebo hotelu různých kategorií.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, bez stravy
4 544 Kč 175 EUR
1lůžkový pokoj, snídaně
4 829 Kč 186 EUR
1lůžkový pokoj, polopenze
6 543 Kč 252 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč a zajistíme také online odbavení a zašleme palubné vstupenky.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava
Z Prahy do Marseille a zpět je možné cestovat přímými lety s nízkonákladovou společností Volotea – cena obousměrné letenky od 5000 Kč včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na termínu cesty a rezervace.

Autobusová doprava z letiště v Marseille do Aix-en-Provence a zpět
Z letiště v Marseille do Aix-en-Provence a zpět je možné cestovat přímými autobusy. Autobus jezdí každých 15 - 30 minut, cesta trvá 30 minut, cena 8,60 EUR za 1 cestu.

Osobní přijetí na letišti
Na požádání zajistí jazyková škola osobní přijetí na letišti a dopravu do místa ubytování a zpět na letiště - cena 60 EUR za 1 cestu

 


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Hodnocení od našich zákazníků

Poptávka kurzu


Francais pour Professeurs - Optimiser sa practique de classe - kombinovaný kurz pro učitele francouzštiny - IS Aix-en-Provence


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Francais pour Professeurs - Optimiser sa practique de classe - kombinovaný kurz pro učitele francouzštiny - IS Aix-en-Provence

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.
Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje