Jazyková škola se nachází v klidném a bezpečném přímořském letovisku Eastbourne na jižním pobřeží Anglie. Jazyková škola je v centru města, 5 minut od pláže i nákupního centra, sídlí v typické tradiční budově s hezkou zahradou a uvnitř je moderně vybavena. Součástí kurzů pro dospělé je řízený e-learning - od přihlášení na kurz až po 3 měsíce po jeho ukončení.
Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.
Rok založení jazykové školy: | 1936 |
Akreditace školy: | British Council, English UK, Quality English, IALC |
Vyučovací hodina: | 45 minut - pro názornější porovnání cen uvádíme na webových stránkách počty hodin v hodinách 60 minut |
Vstupní test: | Ve škole v den zahájení kurzu |
Velikost skupin: | Maximum 12 účastníků |
Věkové složení účastníků: | Minimum 16 let |
E-learning: | Ano - řízený e-learning od přihlášení na kurz a po 3 měsíce po jeho ukončení |
Aktivity ve volném čase: | Program aktivit ve volném čase, podle typu aktivity zdarma nebo za příplatek |
Data ubytování: | Od neděle předcházející zahájení kurzu do soboty následující po ukončení kurzu |
Doprava: | Časově a cenově nejvýhodnější doprava: letecky na Londýn Heathrow + metro na Victoria Station + vlak do Eastbourne |
GPS: | Zobrazit na mapě (50.7669774,0.286698) |
Adresa školy: | 8 Trinity Trees, Eastbourne BN21 3LD, Velká Británie |
Web: | https://www.elc-eastbourne.co.uk |
Svátky: | Škola je uzavřena 1.1., 20.12. - 31.12.2021, vyučuje i ve dnech státních svátků. |
Mezinárodní složení účastníků: dle poslední statistiky školy 65% účastníků z evropských zemí.
Většina ubytování je v pěší vzdálenosti od školy, popř. je nutné dojíždět maximálně 10 - 20 minut městskou autobusovou dopravou.
Všechna ubytování poskytují wifi.
V hostitelských rodinách nejsou ubytováni 2 účastníci stejnéhoho mateřského jazyka, jestliže to sami nepožadují.
Na požádání jazyková škola zajistí pro osoby cestující společně ubytování v 2lůžkovém pokoji.
Ubytování v residence je určeno účastníkům starším 18 let. Pro účastníky mladší 18 let je určeno ubytování v hostitelské rodině s polopenzí.
V případě požadavku na zvláštní dietu v hostitelské rodině si škola vyhrazuje právo účtovat přípatek ve výši 10 GBP týdně.
Na požádání zajistíme ubytování ve sdíleném apartmentu, penzionu nebo hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.
Varianta ubytování | Cena za 1 týden |
---|---|
1lůžkový pokoj, bez stravy |
3 117 Kč 107 GBP |
1lůžkový pokoj, snídaně |
3 204 Kč 110 GBP |
1lůžkový pokoj, polopenze |
3 758 Kč 129 GBP |
2lůžkový pokoj, polopenze |
3 350 Kč 115 GBP |
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze |
5 505 Kč 189 GBP |
2lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze |
4 340 Kč 149 GBP |
50+ - 1lůžkový pokoj, polopenze |
4 049 Kč 139 GBP |
50+ - 2lůžkový pokoj, polopenze |
3 670 Kč 126 GBP |
Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.
Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.
Letecká doprava
Nejvíce spojů do Londýna nabízí British Airways na letiště Londýn Heathrow. Lety na lince Praha - Londýn Gatwick zajišťuje společnosti Easyjet a Smartwings, na Stansted Easyjet, na Luton Wizzair.. Cena letenek je zpravidla od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na termínu cesty a zakoupení letenky.
Lety Ryanair z Ostravy, Brna, Pardubic směřují na Londýn Stansted.
Z letiště Heathrow na nádraží Victoria je možno cestovat metrem s 1 přestupem. Z ostatních letišť jezdí přímé autobusy, cesta trvá 1.30 až 2 hodiny.
Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět
Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.
Vlaková doprava Londýn - Eastbourne a zpět
Z Victoria Station v Londýně je vlakové spojení do Eastbourne každých 30 minut, lze ho nalézt na https://www.thetrainline.com/, cesta trvá 1.30 hod, cena od 50 GBP za obousměrnou jízdenku. Jízdenky je možné koupit online, ale pak je nutno je vyzvednout v automatu na nádraží s použitím platební karty, kterou byla provedena úhrada.
Osobní přijetí na letišti
Jazyková škola nabízí svým klientům osobní přijetí na letišti s dopravou autem do místa ubytování a zpět.
London Heathrow - Eastbourne a zpět - 135 GBP za 1 cestu / osobu
London Gatwick - Eastbourne a zpět - 100 GBP za 1 cestu / osobu
London Stansted - Eastbourne a zpět - 170 GBP za 1 cestu / osobu
London Luton - Eastbourne a zpět - 180 GBP za 1 cestu / osobu
Doprava z vlakového nádraží v Eastbourne do místa ubytování
Z vlakového nádraží v Eastbourne do místa ubytování doporučujeme použít taxi. Cena je dle vzdálenosti v rozmezí 8 až 20 GBP.
Doprava v Eastbourne
7denní a 30denní jízdenky je možné koupit na recepci jazykové školy. Informace o městské dopravě v Eastbourne naleznete na https://www.eastsussex.gov.uk/roadsandtransport/public//.
Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč a zajistíme také online odbavení a zašleme palubní vstupenky. Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.
Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.
Termíny a ceny 2021 - v anglickém jazyce | Stáhnout |
Brožura jazykové školy - v anglickém jazyce | Stáhnout |
Summer Plus - informace v anglickém jazyce | Stáhnout |