Jazyková škola The London School of English - Canterbury

Canterbury, Velká Británie
The London School of English - Canterbury

Škola poskytuje jedinečné prostředí pro náročné dospělé účastníky, výuka probíhá ve velmi malých skupinách, celková kapacita školy je asi 30 studentů. Cena ubytování zahrnuje dopravu do školy a zpět do místa ubytování po skončení výuky.


Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy: 1991
Akreditace školy: British Council, English UK, IALC
Vyučovací hodina: 60 minut
Vstupní test: Vstupní pohovor prostřednictvím telefonu nebo Skype před zahájením kurzu
Velikost skupin: Kurzy všeobecné angličtiny – maximum 6 účastníků Kurzy profesní a obchodní angličtiny v malých skupinách – maximum 4 účastníci
Věkové složení účastníků: Kurzy s individuální výukou – minimum 25 let Kurzy všeobecné, obchodní a profesní angličtiny - minimum 30 let, průměr 41 let
E-learning: V ceně kurzu je e-learningový program přístupný od potvrzení přihlášky na kurz a po 3 měsíce od ukončení kurzu.
Aktivity ve volném čase: V ceně kurzu jsou vybrané kulturní a poznávací akce, další aktivity a výlety za příplatek.
Data ubytování: Od neděle předcházející zahájení kurzu do soboty následující po ukončení kurzu
Doprava:
GPS: Zobrazit na mapě (51.2773302,1.0776441)
Adresa školy: 73 Castle Street, Canterbury CT1 2QD
Web: http://www.londonschool.com/
Svátky: 1.1. - 4.1. , 19.4. - 22.4., 23.12. - 31.12.2019 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena

Cena kurzů zahrnuje daný počet vyučovacích hodin, vstupní test, studijní materiály a učebnice, přístup na London School Online e-learning s 150 hodinami obsahu, přístup do studovny, wifi, informační materiály a mapy, osvědčení o absolvování kurzu, vybrané aktivity ve volném čase, obědy ve všední dny.

Ceny 5+týdenních kurzů ve skupině a 3+týdenních kurzů s individuální výukou jsou výhodnější – sdělíme na požádání.

Ubytování

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Executive, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu, wifi, každodenní doprava z místa ubytování do centra města a zpět
10 195 Kč 350 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Residence

Varianta ubytování Cena za 1 týden
St.George´s Residence, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, společný obývací pokoj a kuchyň pro maximum 8 pokojů, internet, wifi, bez stravy, 15 minut chůze od jazykové školy - cena od
7 428 Kč 255 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.

Informace o dopravě

Pro dopravu do Londýna je možno použít kterýkoliv letecký spoj, návazná městská doprava do místa ubytování zpravidla s jedním přestupem. Z letiště Heathrow je možno cestovat do centra metrem, z ostatních letišť autobusem.

Letecká doprava 
Cena letenek je zpravidla od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky.

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět

Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Autobusová doprava Londýn - Canterbury a zpět
Jízdní řády Londýn - Canterbury naleznete na www.nationalexpress.com. Jízdenky zajistíme na požádání.

Z autobusového nádraží Victoria do Canterbury můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 3 hodiny, autobusy jezdí každé 2 - 3 hodiny. Z letiště Heathrow / Gatwick / Stansted / Luton do Canterbury existuje autobusové spojení s přestupem na autobusovém nádraží Victoria v centru Londýna, cesta trvá 4 - 5 hodin, autobusy jezdí každé 2 - 3 hodiny. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Přibližná cena obousměrných jízdenek od:
London Victoria - Canterbury 10 GBP                             
London Heathrow - Canterbury 23 GBP
London Gatwick – Canterbury 23 GBP                          
London Stansted – Canterbury 33 GBP
London Luton – Canterbury 33 GBP

Ceny jsou platné za předpokladu, že všechny  jízdenky jsou koupeny najednou.

Železniční doprava Londýn - Canterbury a zpět
Jízdní řády Londýn - Canterbury naleznete na www.thetrainline.com. Jízdenky zajistíme na požádání.

Z Londýna do Canterbury je možné cestovat přímým vlakem z nádraží Victoria, cesta trvá 2 hodiny, vlaky jezdí každých 30 minut, cena obousměrné jízdenky 40 - 60 GBP, záleží na zvoleném spoji. Z letiště Heathrow je možné cestovat na nádraží metrem.

Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti, doprava autem do místa ubytování a zpět na letiště
Kterékoliv letiště v Londýně - při příletu 130 GBP / při odletu 120 GBP za 1 osobu za 1 cestu. Cenu transferů pro více osob cestujících společně sdělíme na požádání.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Materiály ke stažení

Termíny a ceny The London School of English - Canterbury 2019 v anglickém jazyce Stáhnout
Interaktivní brožura jazykové školy - v anglickém jazyce Stáhnout

Hodnocení od našich zákazníků

Jaká byla kvalita výuky / vzdělávací aktivity?

Jaká byla kvalita ubytování a stravování?

Slovní hodnocení výuky, prostředí ve škole, učitelů a pracovníků školy

Malá škola - rodinný dům uzpůsobený pro potřeby výuky, atmosféra byla rodinná, každého účastníka znali jménem, chodili jsme do restaurací na společné obědy, které byly v ceně kurzu. 2x týdně byly pořádány společné aktivity.

Máte pocit, že se vaše komunikační dovednosti zlepšily? V čem vidíte největší pokrok?

Skupiny byly maximálně po 5 lidech, lektoři se střídali na dopolední a odpolední blok. Hodiny byly zaměřeny na všechny aktivity, největší důraz byl kladen na správné vyjadřování v angličtině. Všichni lektoři byli výbornými pedagogy s bohatými metodickými zkušenostmi a se spoustou výukových aktivit.

Slovní hodnocení ubytování a stravování

Byla jsem ubytovaná v rezidenci, pokoj čistý, po týdnu měnili povlečení a ručníky, společná kuchyň nebyla vybavená, ale škola zakoupila nádobí. V noci zde byl často hluk od italských studentů, kteří zde byli též ubytováni.

Další připomínky, dojmy, podněty?

Krásná část Anglie, vhodná na cyklovýlety a pěší turistiku.