Jazyková škola The London School of English - Canterbury

Canterbury, Velká Británie

Škola poskytuje jedinečné prostředí pro náročné dospělé účastníky, výuka probíhá ve velmi malých skupinách, celková kapacita školy je asi 30 studentů. Cena ubytování zahrnuje dopravu do školy a zpět do místa ubytování po skončení výuky. 


Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy: 1991
Silné stránky školy: Více než 20 let pečlivě poskytují jedinečné prostředí pro úspěšnou výuku anglického jazyka – velmi malé skupiny, přátelský přístup a podpora pod vedením plně kvalifikovaných učitelů. Cena ubytování zahrnuje dopravu do školy a zpět do místa ubytování po skončení výuky. Vhodné pro velmi náročné klienty.
Akreditace školy: British Council, English UK, IALC
Prostředí: Kurzy všeobecné, profesní a obchodní angličtiny probíhají v moderně vybavených učebnách s audiovizuální technikou, wifi připojení v budově školy i v hostitelské rodině. V ceně kurzu je ranní a odpolední káva, čaj a jiné nápoje.
Vyučovací hodina: 60 minut
Vstupní test: Vstupní pohovor prostřednictvím telefonu nebo Skype před zahájením kurzu
Velikost skupin: Kurzy všeobecné angličtiny – maximum 6 účastníků Kurzy profesní a obchodní angličtiny v malých skupinách – maximum 4 účastníci
Věkové složení účastníků: Kurzy s individuální výukou – minimum 25 let Kurzy všeobecné, obchodní a profesní angličtiny - minimum 30 let, průměr 41 let
E-learning: V ceně kurzu je e-learningový program přístupný od potvrzení přihlášky na kurz a po 3 měsíce od ukončení kurzu.
Aktivity ve volném čase: V ceně kurzu jsou vybrané kulturní a poznávací akce, další aktivity a výlety za příplatek.
Data ubytování: Od neděle předcházející zahájení kurzu do soboty následující po ukončení kurzu
Doprava:
GPS: 51.2773302,1.0776441
Adresa školy: 73 Castle Street, Canterbury CT1 2QD
Web: http://www.londonschool.com/
Svátky: 1.1. - 4.1. , 19.4. - 22.4., 23.12. - 31.12.2019 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena

Ubytování

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Executive, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu, wifi, každodenní doprava z místa ubytování do centra města a zpět
10 042 Kč 350 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Residence

Varianta ubytování Cena za 1 týden
St.George´s Residence, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, společný obývací pokoj a kuchyň pro maximum 8 pokojů, internet, wifi, bez stravy, 15 minut chůze od jazykové školy - cena od
7 316 Kč 255 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.

Informace o dopravě

Pro dopravu do Londýna je možno použít kterýkoliv letecký spoj, návazná městská doprava do místa ubytování zpravidla s jedním přestupem. Z letiště Heathrow je možno cestovat do centra metrem, z ostatních letišť autobusem.

Letecká doprava 
Cena letenek je zpravidla od 4000 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na  termínu cesty a zakoupení letenky.

Autobusová doprava Praha - Londýn a zpět

Autobusové jízdenky zajišťujeme u společnosti Regiojet. Cesta Praha - Londýn trvá přibližně 20 hodin. Cena obousměrné jízdenky z Prahy je od 2500 Kč, pro mládež do 26 let sleva 10%, pro držitele karty ISIC sleva 15%. Jízdenka z Brna je o 300 Kč dražší. Autobusy z Prahy do Londýna bývají často zpožděné, při zakoupení návazných jízdenek předem doporučujeme počítat s časovou rezervou.

Autobusová doprava Londýn - Canterbury a zpět
Jízdní řády Londýn - Canterbury naleznete na www.nationalexpress.com. Jízdenky zajistíme na požádání.

Z autobusového nádraží Victoria do Canterbury můžete cestovat přímým autobusem, cesta trvá 3 hodiny, autobusy jezdí každé 2 - 3 hodiny. Z letiště Heathrow / Gatwick / Stansted / Luton do Canterbury existuje autobusové spojení s přestupem na autobusovém nádraží Victoria v centru Londýna, cesta trvá 4 - 5 hodin, autobusy jezdí každé 2 - 3 hodiny. Jízdenky se kupují najednou pro obě cesty na  všechny spoje v pokladně na autobusovém nádraží nebo předem na internetu na uvedených webových stránkách.

Přibližná cena obousměrných jízdenek od:
London Victoria - Canterbury 10 GBP                             
London Heathrow - Canterbury 23 GBP
London Gatwick – Canterbury 23 GBP                          
London Stansted – Canterbury 33 GBP
London Luton – Canterbury 33 GBP

Ceny jsou platné za předpokladu, že všechny  jízdenky jsou koupeny najednou.

Železniční doprava Londýn - Canterbury a zpět
Jízdní řády Londýn - Canterbury naleznete na www.thetrainline.com. Jízdenky zajistíme na požádání.

Z Londýna do Canterbury je možné cestovat přímým vlakem z nádraží Victoria, cesta trvá 2 hodiny, vlaky jezdí každých 30 minut, cena obousměrné jízdenky 40 - 60 GBP, záleží na zvoleném spoji. Z letiště Heathrow je možné cestovat na nádraží metrem.

Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti, doprava autem do místa ubytování a zpět na letiště
Kterékoliv letiště v Londýně - při příletu 130 GBP / při odletu 120 GBP za 1 osobu za 1 cestu. Cenu transferů pro více osob cestujících společně sdělíme na požádání.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Materiály ke stažení

Termíny a ceny The London School of English - Canterbury 2019 v anglickém jazyce Stáhnout
Interaktivní brožura jazykové školy - v anglickém jazyce Stáhnout

Hodnocení od našich zákazníků