Jazyková škola The London School of English - Canterbury

Canterbury, Velká Británie

Škola poskytuje jedinečné prostředí pro náročné dospělé účastníky, výuka probíhá ve velmi malých skupinách, celková kapacita školy je asi 30 studentů. Cena ubytování zahrnuje dopravu do školy a zpět do místa ubytování po skončení výuky. 

Ve srovnání s cenami jazykové školy poskytujeme v roce 2018 2% slevu z ceny kurzu.


Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy: 1991
Silné stránky školy: Více než 20 let pečlivě poskytují jedinečné prostředí pro úspěšnou výuku anglického jazyka – velmi malé skupiny, přátelský přístup a podpora pod vedením plně kvalifikovaných učitelů. Cena ubytování zahrnuje dopravu do školy a zpět do místa ubytování po skončení výuky. Vhodné pro velmi náročné klienty.
Akreditace školy: British Council, English UK, IALC
Prostředí: Kurzy všeobecné, profesní a obchodní angličtiny probíhají v moderně vybavených učebnách s audiovizuální technikou, wifi připojení v budově školy i v hostitelské rodině. V ceně kurzu je ranní a odpolední káva, čaj a jiné nápoje.
Vyučovací hodina: 60 minut
Vstupní test: Vstupní pohovor prostřednictvím telefonu nebo Skype před zahájením kurzu
Velikost skupin: Kurzy všeobecné angličtiny – maximum 6 účastníků Kurzy profesní a obchodní angličtiny v malých skupinách – maximum 4 účastníci
Věkové složení účastníků: Kurzy s individuální výukou – minimum 25 let Kurzy všeobecné, obchodní a profesní angličtiny - minimum 30 let, průměr 41 let
E-learning: V ceně kurzu je e-learningový program přístupný od potvrzení přihlášky na kurz a po 3 měsíce od ukončení kurzu.
Aktivity ve volném čase: V ceně kurzu jsou vybrané kulturní a poznávací akce, další aktivity a výlety za příplatek.
Data ubytování: Od neděle předcházející zahájení kurzu do soboty následující po ukončení kurzu
Doprava:
GPS: 51.2773302,1.0776441
Adresa školy: 73 Castle Street, Canterbury CT1 2QD
Web: http://www.londonschool.com/
Svátky: 1.1. - 5.1. , 30.3. - 2.4., 24.12. - 31.12.2018 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena

Ubytování

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
Executive, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu, wifi, každodenní doprava z místa ubytování do centra města a zpět
9 468 Kč 330 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Residence

Varianta ubytování Cena za 1 týden
St.George´s Residence, 1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, společný obývací pokoj a kuchyň pro maximum 8 pokojů, internet, wifi, bez stravy, 15 minut chůze od jazykové školy
6 743 Kč 235 GBP

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Materiály ke stažení

Interaktivní brožura jazykové školy - v anglickém jazyce Stáhnout
Termíny a ceny The London School of English - Canterbury 2018 v anglickém jazyce Stáhnout

Hodnocení od našich zákazníků