Jazyková škola ACET

Cork, Irsko

Škola  klade důraz na osobní přístup ke všem účastníkům kurzů, Sídlí v georgiánské budova v centru Corku, druhého největšího města v Irsku.

Ve srovnání s cenami jazykové školy poskytujeme v roce 2018 5% slevu z ceny kurzu.

Registrace v účastnickém portálu EU - PIC 945143169.


Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy: 1975
Silné stránky školy: Škola klade důraz na osobní přístup ke všem účastníkům kurzů
Akreditace školy: ACELS, EAQUALS, IALC, Marketing English in Ireland, TOEIC Testing Centre, Bildungsurlaub, CSN
Prostředí: Georgiánská budova v centru Corku, moderně vybavené učebny, studovna, knihovna, wifi, kavárna, pěkně upravená zahrada.
Vyučovací hodina: 55 minut - pro názornější porovnání cen uvádíme na webových stránkách počty hodin v hodinách 60 minut
Vstupní test: Ve škole v den zahájení kurzu Needs Analysis vyplňují studenti kurzů obchodní nebo profesní angličtiny s individuální výukou před odjezdem na kurz
Velikost skupin: Průměr 8 – 10, maximum 12 účastníků
Věkové složení účastníků: Minimum 16 let, průměrný věk účastníků 28 let
E-learning: Ne
Aktivity ve volném čase: Škola nabízí poznávací program – výlety, návštěvy historických památek – vybrané aktivity si účastníci kurzů hradí přímo v jazykové škole
Data ubytování: Od soboty / neděle předcházející zahájení kurzu do soboty / neděle následující po ukončení kurzu
Doprava: Časově a cenově nejvýhodnější doprava: přímé lety Praha - Dublin s Ryanair a Aer Lingus + přímý autobus z letiště do Corku a zpět
GPS: 51.9059755,-8.4734135
Adresa školy: 16 Saint Patrick's Place, Wellington House, Wellington Road, Cork T23 AK82
Web: https://acetireland.ie/
Svátky: 1.1., 2.1., 19.3., 2.4., 7.5., 4.6., 6.8., 29.10., 25.12. - 31.12.2018 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena

Rozvrh výuky:
20hodinový kurz 9.00 - 12.55
30hodinový kurz 9.00 - 12.55 / 14.10. - 16.00

Cena kurzů zahrnuje daný počet vyučovacích hodin, vstupní test, studijní materiály tištěné školou, přístup do studovny, wifi, informační materiály a mapy, osvědčení o absolvování kurzu, vybrané aktivity ve volném čase. Cena kurzu nezahrnuje učebnice - je třeba počítat s cenou 50 EUR.

Přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám Cambridge FCE, IELTS – informace a ceny sdělíme na požádání

Ceny 5+týdenních kurzů ve skupině a 3+týdenních kurzů s individuální výukou jsou výhodnější – sdělíme na požádání.

Ubytování

Hostitelská rodina
Účastníci kurzů pro dospělé jsou ubytování v 1lůžkových pokojích, na požádání jazyková škola zajistí pro osoby cestující společně ubytování v 2lůžkovém pokoji. Většina hostiteslkých rodin poskytuje wifi, ale jazyková škola to nezaručuje. V případě požadavku na zvláštní dietu se očekává, že si ubytovaní připlatí na cenu speciálních potravin nebo si je koupí sami.
Hostitelské rodiny zajišťují osobní přijetí na letišti nebo autobusovém / vlakovém nádraží a dopravu do místa ubytování. Při odjezdu si účastníci zajišťují dopravu sami - městskou dopravou nebo taxi.
Do školy je nutno dojíždět městskou dopravou - průměrně 25 minut.

Residence
Ubytování v residence je zpravidla vzdáleno 30 minut chůze nebo 10 minut městskou dopravou od školy. V apartmentech s několika 1lůžkovými pokoji s vlastním příslušenstvím je společná společenská místnost a kuchyň.

Na požádání zajistíme hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu
* od 02.06.2018 do 16.09.2018 je cena ubytování 5 663 Kč
4 762 Kč

Residence

Varianta ubytování Cena za 1 týden
University Hall, 1lůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím, společná kuchyň a obývací pokoj, bez stravy - pouze v období od 2.6. do 18.8.2018
3 732 Kč
Victoria Mills, 1lůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím, společná kuchyň a obývací pokoj, bez stravy - pouze v období od 2.6. do 18.8.2018
3 732 Kč

Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.

Informace o dopravě

Letecká doprava 
Přímé lety do Dublinu zajišťují společnosti Aer Lingus a Ryanair. Cena obousměrné letenky od 4500 Kč včetně zavazadel k odbavení. 

Doprava z letiště v Dublinu do Corku a zpět

Z letiště v Dublinu existuje přímé autobusové spojení do Corku. Cesta trvá 3.25 hod, autobusy jezdí každou hodinu, cena obousměrné jízdenky je 28 EUR. Informace naleznete na www.aircoach.ie nebo www.gobus.ie

Do Corku je také možné cestovat letecky s 1 přestupem, zpravidla v Amsterodamu nebo Londýně - cena obousměrné letenky od 8000 Kč včetně zavazadel k odbavení.

Doprava z autobusového nádraží do místa ubytování a zpět
Pro dopravu z autobusového nádraží do hostitelské rodiny doporučujeme použít taxi.

Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti v Corku, doprava autem do místa ubytování - 55 EUR. Účastníci ubytovaní v hostitelské rodině mají transfer při příletu zdarma.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Materiály ke stažení

Termíny a ceny ACET 2018 - v anglickém jazyce Stáhnout

Hodnocení od našich zákazníků