Bi-Component Structured Training Course - kurz francouzštiny pro učitele se studijní návštěvou francouzské základní nebo střední školy

Jazyková škola Tours Langues + Shadows UK
Tours, Francie
Tours Langues + Shadows UK

Kurz zahrnuje 1týdenní osvěžení jazykových znalostí v kurzu všeobecné francouzštiny v mezinárodních skupinách v jazykové škole, seznámení s francouzským vzdělávacím systémem a 1týdenní studijní návštěvou ve francouzské základní nebo střední škole. Obsah studijní návštěvy je tématicky zaměřen dle požadavků účastníka.

Informace o kurzu

Program kurzu: 1. týden - osvěžení jazykových znalostí 21,5 hodiny
2. týden - 5 dnů návštěva francouzské školy
+ aktivity ve volném čase a celodenní výlet
Začátky kurzů: 2týdenní kurzy od 14.1., 4.3., 13.5., 3.6., 17.7., 16.9., 30.9., 18.11., 2.12.2019
Úrovně: A2 B1 B2 C1 C2
Velikost skupin: Všeobecná francouzština 8, v období červa - září 10 účastníků
Minimální věk: Není stanoveno
Jazyková škola: Tours Langues + Shadows UK, Tours - Francie
Svátky: 1.1. - 5.1., 22.4., 1.5., 8.5., 30.5., 10.6., 15.8., 1.11., 11.11., 23.12. - 31.12.2019 - v těchto dnech je škola uzavřena a nahrazeny jsou pouze odpolední hodiny.

1. týden - kurz všeobecné francouzštiny v mezinárodních skupinách
Rozvrh výuky: 9.00 - 12.15, po, út, čt 13.30. - 15.00, st  13.30 - 15.30

2.týden - 5denní návštěva francouzské základní nebo střední školy

Informace a program kurzu v anglickém jazyce

Ceny kurzu

Účastníkům, kteří si u nás objednají kurz podruhé, nebo jejich rodinným příslušníkům, uplatníme 3% slevu z ceny kurzu.

Zápisné: 1 558 Kč 60 EUR
Studijní materiály a učebnice: V ceně kurzu
Poplatek za zajištění ubytování: Není požadován
Varianta / cena za: 2 týdny
1. týden - osvěžení jazykových znalostí 21,5 hodiny<br/>2. týden - 5 dnů návštěva francouzské školy 32 456 Kč 1250 EUR

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na směnném kurzu platném v den fakturace. Můžete si také zobrazit ceny v původní měně.


Ubytování

Jazyková škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách s polopenzí. Účastníci kurzů hradí ubytování přímo hostitelským rodinám, ale na požádání lze zajistit také platbu přes jazykovou školu.

Na požádání zajistíme hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu
5 712 Kč 220 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč a zajistíme také online odbavení a zašleme palubné vstupenky.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Informace o dopravě

Letecká doprava
Na lince Praha – Paříž operuje několik leteckých společností – ČSA, Air France, Smartwings – cena obousměrné letenky od 3000 Kč včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na termínu cesty a rezervace.

Autobusová doprava do Paříže
Z různých míst České republiky do Paříže jezdí společnosti Student Agency a Eurolines, cesta trvá 14 hodin. Cena přibližně 2700 Kč za obousměrnou jízdenku, pro mládež do 26 let je 10% sleva.

Doprava z Paříže do Tours
Z letiště vlakem a metrem na nádraží v Paříži.
Vlaky do Tours odjíždějí z nádraží Montparnasse a Austerlitz, cesta je zpravidla s 1 přestupem, ale existují i přímé spoje. Spojení je každé 1 - 2 hodiny, cena obousměrné jízdenky 40 - 100 EUR - záleží na zvoleném spoji. Hostitelská rodina vyzvedne klienta na nádraží v Tours.

Hodnocení od našich zákazníků

Poptávka kurzu


Bi-Component Structured Training Course - kurz francouzštiny pro učitele se studijní návštěvou francouzské základní nebo střední školy - Tours Langues + Shadows UK


* Povinné údaje

Přihláška ke kurzu

Bi-Component Structured Training Course - kurz francouzštiny pro učitele se studijní návštěvou francouzské základní nebo střední školy - Tours Langues + Shadows UK

Údaje o firmě

Vyplňte v případě, jestliže kurz objednává firma.
Veškeré dokumenty o zajištění kurzu, ubytování, dopravy a pojištění vám zašleme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
V případě, že potřebujete také podepsané originály, uveďte prosím v poznámce, že požadujete dokumenty poštou.Povinné údaje