Jazyková škola Tours Langues + Shadows UK

Tours, Francie
Tours Langues + Shadows UK

Tours Langues je malá a velmi příjemná jazyková škola, která věnuje osobní pozornost všem účastníkům kurzů. Nachází se v historickém jádru města Tours v krásném prostředí údolí řeky Loiry.

Britská společnost Shadows Development for Europe se zabývá přípravou a realizací řady evropských projektů a ve spolupráci s vybranými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi připravuje kurzy plně odpovídající požadavkům programu Erasmus Plus - klíčová aktivita KA1 - mobility pedagogických pracovníků.

 

 


Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

Informace o škole

Rok založení jazykové školy: 1994
Akreditace školy: FLE Qualité
Vyučovací hodina: 60 minut
Vstupní test: Ve škole v den zahájení kurzu
Velikost skupin: Maximum 8, od června do září 10 účastníků
Věkové složení účastníků: Pro učitele a další pedagogické pracovníky
E-learning: Ne
Aktivity ve volném čase: Jazyková škola nabízí aktivity ve volném čase a výlety v údolí Loiry - účastníci si je vybírají dle svého zájmu a hradí přímo ve škole.
Data ubytování: Od neděle předcházející zahájení kurzu do soboty následující po ukončení kurzu
Doprava: Letecky do Paříže + vlakem z Paříže do Tours
GPS: Zobrazit na mapě (47.3946592,0.6813489)
Adresa školy: 36, rue Briconnet, 37000 Tours
Web: http://www.langues.com , http://www.shadows.org.uk
Svátky: 1.1. - 5.1., 2.4., 1.5., 8.5., 10.5., 21.5., 15.8., 1.11., 24.12. - 31.12.2018 - v těchto dnech je škola uzavřena a nahrazeny jsou pouze odpolední hodiny.

2týdenní kurzy zahrnují také celodenní exkurzi o víkendu.

Cena kurzů zahrnuje daný počet vyučovacích hodin, vstupní test, studijní materiály a učebnice, přístup do studovny, wifi, informační materiály a mapy, osvědčení o absolvování kurzu, vybrané aktivity ve volném čase. 2týdenní kurz zahrnuje také celodenní výlet.

Registrace v účastnickém portálu EU - PIC 935399034.

Ubytování

Jazyková škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách s polopenzí. Účastníci kurzů hradí ubytování přímo hostitelským rodinám, ale na požádání lze zajistit také platbu přes jazykovou školu.

Na požádání zajistíme hotelové ubytování - své požadavky na úroveň a požadované služby prosím uveďte v přihlášce.

Hostitelská rodina

Varianta ubytování Cena za 1 týden
1lůžkový pokoj, polopenze ve všední dny, plná penze o víkendu
5 712 Kč 220 EUR

Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.


Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.

Informace o dopravě

Letecká doprava
Na lince Praha – Paříž operuje několik leteckých společností – ČSA, Air France, Smartwings – cena obousměrné letenky od 3000 Kč včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na termínu cesty a rezervace.

Autobusová doprava do Paříže
Z různých míst České republiky do Paříže jezdí společnosti Student Agency a Eurolines, cesta trvá 14 hodin. Cena přibližně 2700 Kč za obousměrnou jízdenku, pro mládež do 26 let je 10% sleva.

Doprava z Paříže do Tours
Z letiště vlakem a metrem na nádraží v Paříži.
Vlaky do Tours odjíždějí z nádraží Montparnasse a Austerlitz, cesta je zpravidla s 1 přestupem, ale existují i přímé spoje. Spojení je každé 1 - 2 hodiny, cena obousměrné jízdenky 40 - 100 EUR - záleží na zvoleném spoji. Hostitelská rodina vyzvedne klienta na nádraží v Tours.


Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 400 Kč, u nízkonákladových letenek kupovaných na internetu 600 Kč.  Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí připočítáváme 200 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.

Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.

Materiály ke stažení

Informace a program Bi-Component In-Service Training - kurzu francouzštiny se studijní návštěvou ve francouzské základní nebo střední škole - v anglickém jazyce Stáhnout
Informace a program kombinovaného kurzu francouzštiny a francouzských reálií pro učitele francouzštiny - v anglickém jazyce Stáhnout
Informace a program 3denní studijní návštěvy ve francouzské základní nebo střední škole - v anglickém jazyce Stáhnout
Informace a program kombinovaného kurzu francouzštiny a metodiky výuky pro učitele francouzštiny - v anglickém jazyce Stáhnout
Informace a program kurzu Developing the 4 Skills - v anglickém jazyce Stáhnout
Informace a program kurzu Diversified Classroom Activities - v anglickém jazyce Stáhnout
Informace a program metodického kurzu pro učitele - v anglickém jazyce Stáhnout

Hodnocení od našich zákazníků